Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

3380

June 4, 2019

11 цікавих фактів про виробництво MustHave

Виробництво - серце бренда. Саме тут створюються улюблені наряди, бестселери і нові колекції. Тут всі працюють на результат - створення дійсно гарних, зручних і універсальних речей. Познайомимося ближче? 


Ми зібрали для вас найцікавіші факти про наше виробництво:

1. Швеї, термообробники, контроль якості, закрійники, технологи ... Майже 200 осіб працюють, як бджілки, заради щирого захоплення в ваших очах.


2. Наше виробництво унікальне, адже моделі і тканини змінюються дуже швидко. Повітряні шифонові сукні, стильні жакети з костюмної тканини, джинси найрізноманітніших фасонів - наші професійні швеї-чарівниці відмінно справляються.


3. Більшість тканин - з нашими авторськими принтами. Це наша радість і гордість. І кожну з них ми обов'язково тестуємо на виробництві перед тим, як задіяти в роботі.

4. Ми працюємо з найсучаснішим професійним обладнанням. У нашому арсеналі пароманекени, ґудзикові, поясні спецмашини і багато інших технологій для тонкої і якісної роботи.


5. Велику увагу ми приділяємо якості і деталям, адже наша головна мета - це гідний продукт українського виробництва і задоволені якістю клієнти.


6. В середньому, ми виробляємо близько 8000 од. в місяць і 350-400 од. в день.


7. В місяць ми отримуємо близько 100 од. пробних моделей. 

8. Контроль якості перевіряє кожну одиницю виробу вручну.


9. Наш конструктор Олена Петренко працює в MustHave з самого першого дня створення компанії. 

10. Перед запуском моделі в масове виробництво ми відшиваємо кожну в 2-х розмірах, а також перевіряємо градацію розмірів і зручність.

11. У штаті працює дівчина-модель, яка тестує кожну річ на зручність і комфорт. Тільки після цього виріб готується в масі.