Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

988

October 22, 2019

7 нових образів з капсули FROLOV × MUST HAVE

17 жовтня ми презентували нашу нову колекцію FROLOV × MUST HAVE, яка була виконана разом з українським брендом Frolov. У лінійку ввійшли дев’ять образів, окремі деталі яких поєднуються між собою і можуть складати зовсім нові та несподівані комбінації.

Ми вирішили продемонструвати, як іще можна носити усі речі з капсули і створили сім нових луків!


Лук №1

Наша сукня-піджак може бути не тільки самостійною одиницею, але і варіантом верхнього одягу. Модель відрізняється асиметричним лацканом, мереживною кокеткою, а також вставками із сітки.

У комплекті з бежевими брюками та білою сорочкою образ виглядає більш офіційним та офісним. Завершує лук деталь, яку ми запозичили з класичного чоловічого смокінгу, — пояс-кушак.

Лук №2

Бренд Frolov відомий своїми корсетами, саме тому ми не могли не додати цей виріб у нашу спільну колаборацію. Червоний еластичний корсет з ефектом спадаючих бретельок відмінно поєднується з більш нейтральними та базовими кольорами, як бежевий чи білий. Ми обрали білу сорочку зі ставками із сітки, у якості нижнього шару, та червоні завужені брюки на низ.

Корсет також можна носити самостійно і нічого під нього не одягати. Він застібається на ґудзики та підв’язується поясом на талії, завдяки чому щільно прилягає до тіла.

Лук №3

Образ із білої футболки та блакитних джинсів може показатися досить звичайним, але саме деталі роблять його особливим. Джинси виконані з незвичного, для такого виробу, матеріалу — костюмної тканини. Спереду модель має мереживну вставку, але особливою любов’ю є яскраво-червона шкіряна нашивка з логотипом колаборації FROLOV × MUST HAVE.

Завершує лук фатинова сітка з пишними оборками.

Лук №4

Чорний комбінезон з широкими штанинами зі стрілками — це вже цілісний вечірній образ. Для того, аби зробити його більш буденним достатньо додати білу футболку з вишитою відстрочкою.

Комбінезон привертає увагу своїми спущеними бретельками, але при цьому носити його дуже зручно. Обидві бретельки виходять з еластичної куліски, тому руками можна рухати досить вільно.

Лук №5

Наш червоний жакет зібрав у собі одразу декілька характерних деталей. У нього асиметричний лацкан: шалевий та відкладний, та цікавий проріз на спині. Середня частина жакету відрізняється атласним фінішем та відсилає нас до естетики корсетів.

Особлива деталь — підкладка у двох кольорах: чорному та червоному.

Основою цього образу стала бежева сукня-комбінація.

Лук №6

Для тих, хто любить більш приглушені відтінки та мінімалізм у деталях, у нас є бежевий жакет без лацканів. Також, як і у червоній моделі, у нього підкладка у двох кольорах: основна чорна та червона у рукавах. Відрізняться цей жакет відстрочкою, яка повторює контури коміра, клапанів на кишенях, нагрудної кишені та край борту чоловічого смокінгу.

Під жакетом: подвійна сукня з комбінації та мережива.

Лук №7

Сукня з попереднього образу складається з двох виробів: сатинової комбінації та мереживної частини з довгими рукавами. Ми пропонуємо не тільки комбінацію одягати поверх, але й міняти місцями з мереживною моделлю.

Усі речі вже можна приміряти у наших офлайн-магазинах або замовити онлайн на сайті.

Заходь та обирай свій щасливий лук!