Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • Як стати «Красунею»: гардероб легендарної pretty woman

162

December 28, 2017

Як стати «Красунею»: гардероб легендарної pretty woman

За великими довгими вікнами кружляє зефірний сніг, на душі – тепло від прийдешніх чарівних свят, у навушниках грає «Pretty woman, walkin' down the street», і це значить, що ми переглянули одну з найвідоміших кінокартин 1990-х і будемо розбирати гардероб стильної Вівіан з фільму «Красуня».

Головну роль у картині зіграла сама Джулія Робертс, і якщо зараз для нас вона справжня кінодіва, то в далеких 90-х ця красива 21-річна актриса тільки починала свій кар’єрний шлях. Чимало популярних на той час голлівудських зірок просто відмовилися від ролі публічної жінки, яка знайомиться з багатим бізнесменом, а Джулія знала, що робить – як наслідок фільм приніс дівчині світову славу.

«Красуня» нагадує сучасну історію про Попелюшку, але дуже вирізняється серед інших фільмів, що копіюють сюжет відомої казки. Він – про зміни: зовнішні та внутрішні. Головні герої не просто знаходять свою любов, вони змінюють своє ставлення до цього почуття, змінюють ставлення до світу, кар’єри, людей, себе. Вони ростуть і розкриваються.

Едвард, який протягом усього життя купував і продавав частинами компанії, вирішує почати будувати кораблі зі своїм клієнтом. Вівіан, спробувавши на смак розкішне життя, розуміє, що хоче більшого, що час змінювати професію, час їхати до іншого міста та отримувати освіту.

Звісно, після зустрічі з Едвардом стиль героїні Джулії Робертс стає кардинально іншим. З ним вона – елегантна та витончена леді, яка носить дорогі жіночні сукні (одразу згадується шикарна червона сукня, у якій Вівіан слухає оперу, а також коктейльна сукня в горох у сцені з грою в поло), ділові костюми, вільні штани та жакети, базові футболки та джинси. Красиве життя дуже личить героїні, тут вона виглядає дуже гармонійно, тут вона розквітає, тут вона зачаровує та закохує.

Такі фільми, як «Красуня» – вічні. Їх можна дивитися в будь-яку пору року, у будь-яку погоду та в будь-який період свого життя. Дуже приємно спостерігати за грою Робертс і Гіра (ви знали, що на фортепіано актор виконує свою мелодію?), за розвитком стосунків героїв, за їхніми розмовами (особливо, коли дивишся фільм в оригіналі), за їхніми змінами, за фантастичним вбранням, представленим у картині.


Насолоджуйтесь легендарним фільмом і будьте справжніми pretty women!