Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • Аліна Френдій: «Якщо любити себе і бути впевненою, то все в житті почне складатися, як вам треба»

415

May 4, 2018

Аліна Френдій: «Якщо любити себе і бути впевненою, то все в житті почне складатися, як вам треба»

Відомий український блогер і чудова дівчина Аліна Френдій поділилася з нами своїми думками про весілля, порадила, як завжди мати гарний вигляд, а також розповіла, як обирає потрібний одяг і які речі обов’язково бере з собою в подорож.

Аліно, ви зараз дуже активно готуєтесь до весілля, вже обрали сукні для дружок нареченої?

Якщо чесно, то ще не займалася цим питанням, тому що дуже складно обрати собі сукню, я ще досі в процесі.

Я думала, що взагалі не буду заморочуватись і виберу ту, яка вдало сидить, але, коли почала міряти, зрозуміла, що хочу знайти саме ту. Вже після того, коли оберу свою сукню, буду обирати дружкам, буде щось класичне – у ніжних відтінках.

Подейкують, що ви плануєте взяти участь у програмі «4 весілля». Як ви наважились на цей крок, адже вся Україна буде спостерігати за вашим весіллям? 

Це був жарт, мій наречений з почуттям гумору, і люди одразу повірили в цю шалену ідею. Вона розповсюдилась досить швидко, про це почали писати всі видання, до мене подзвонили мама і тато (в шоці від цієї новини).

Я попросила Петра видалити пост або написати спростування, бо всі викладачі в моєму університеті підходили і питали, коли буде ефір, бо вся кафедра чекає=)

Для мене весілля – це особисте свято, і я хочу, щоб це був тільки мій день, з моїми близькими і друзями, і ніяких зайвих очей. 

Куди плануєте поїхати у весільну мандрівку і які три речі ви обов`язково візьмете з собою?  

Ми побували в багатьох куточках, але ще є дуже багато місць, куди ми б хотіли поїхати. Для весільної мандрівки ідеальним було б якесь райське місце – з білим піском, блакитною водою, але, куди конкретно ми поїдемо, ще не вирішили. Весілля буде восени, і ми хочемо одразу ж полетіти, але не всюди сезон, тому треба ретельно обирати.

Три речі – це крем від сонця, капелюшок (тому що капелюшок – це запорука гарної фотографії, а для мене як для блогера це дуже важливо) і телефон (як без нього?).

А без якої речі гардероба ви не уявляєте своєї валізи?

Якщо ми їдемо кудись в Європу, це завжди зручні білі кеди, які підійдуть під все, це універсальна річ.

Якщо це море, то я беру легку сукню, яку можна по-різному обіграти, накинувши жакет або додавши пояс, аксесуари. 

Для багатьох дівчат ви – ікона стилю, і вони на вас рівняються. Які поради ви могли б їм дати стосовно того, як завжди гарно виглядати?  

Перша – це бути доглянутою.

Можна бути стильною, можна слідкувати за трендами, але, якщо в тебе неохайний манікюр, недоглянуті шкіра, волосся, то ти будеш погано виглядати в будь-якому одязі.

Немає некрасивих дівчат, є недоглянуті. Можна завжди сходити в салон, де стилісти підберуть тобі образ, допоможуть приховати недоліки та показати лише сильні сторони. 

Друга – це слідкувати за світом моди, зараз дуже багато ресурсів, де  можна побачити, що купувати, що з чим носити. Є багато мас-маркетів, як, наприклад, ваш бренд, де можна стильно одягнутись і не витратити нереальну суму грошей.

І остання – треба любити себе. Ніхто не знає і не помічає, скільки часу ви витратили сьогодні на мейкап і зачіску. Це все не грає ролі, якщо ви не будете впевнені в собі і не будете собі подобатись.

Якщо любити себе і бути впевненою, то все в житті почне складатися, як вам треба. 

Зараз ви навчаєтесь у Kiev Fashion Institute. Прагнете зв’язати подальше життя зі світом моди? 

Дуже багато дівчат зараз пишуть про стиль, моду. Я хотіла поринути у це все на 100%, послухати людей, які працюють у fashion-індустрії не тільки на рівні України, а і світу.

Мені це дуже цікаво, корисно, це не звичайне навчання в університеті, коли ти слухаєш про бухгалтерській облік і думаєш, коли вже закінчиться пара. Тут ти вчиш те, що тобі дійсно цікаво і що можеш застосувати в майбутньому. Варто завжди вкладати в себе, ходити на курси, тренінги. Кращої інвестиції бути не може!

Як ви купуєте речі? Як обираєте, що вам потрібно?

Я завжди кажу, що треба купувати сукню, щоб підняти собі настрій, хоча б раз у декілька місяців, тому що це емоція, позитивні враження, це дуже важливо для дівчат.

Але моя порада – складати список того, що потрібно купити, коли ідеш на шопінг. Як я роблю: я формую вдома хоча б 4-5 луків на сезон, дивлюся, що вийшло і чого не вистачає для завершення образу, а потім складаю з цього список, з яким іду до магазинів. Так я не купую зайвих речей.

Ви багато подорожуєте, можливо, привезли з собою певні традиції чи звички?

Найбільше мені запам’яталися дві подорожі з моїм нареченим.

Перша – поїздка на острів Ко Чанг у Тайланді. Це був дуже активний відпочинок, хоча ми планували лежати на пляжі. Але ми взяли в оренду скутер і об’їздили весь острів. Це такі емоції, які ти не отримаєш ніколи, подорожуючи з екскурсоводом. Ми побачили стільки цікавих місць. Ми досі під враженням і завжди рекомендуємо саме цей острів.

А для себе я взяла одну цікаву річ з нашої другої знакової поїздки до Занзібару. У них девіз: hakuna matata. Вони кожного дня це говорять всім, кого бачать. Це як вітання, і воно означає: «Живи в кайф». Люди там зовсім з інакшим баченням світу, і цей їхній позитивний настрій я привезла з собою.