Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • All you need is love: образи з кінофільму «Реальна любов»

246

December 27, 2017

All you need is love: образи з кінофільму «Реальна любов»

Любов – вона всюди. І навіть якщо вона не настільки красива та урочиста, як нам би цього хотілось, як нам про неї розповідали в дитинстві і як вона оспівана Данте та Шекспіром, любов скрізь з нами. Іноді вона дуже дивна, смішна та незграбна, іноді – повітряна, невагома та чиста, іноді – гірка, незрозуміла й моторошна.

Але вона р е а л ь н а.

Особливо любов помітна в залі прильоту в аеропорту, у найзворушливіші моменти в житті (а вони у всіх свої) та напередодні Нового року та Різдва. Тоді (напередодні свят) увесь світ покривається цією любов’ю, як земля білосніжним снігом, тоді вона огортає всі вулиці, будинки та людей чарівним серпанком, тоді ти дуже-дуже чітко відчуваєш її на кінчиках пальців, губах і всередині себе.

Усі ці думки навіяні прекрасним британським фільмом «Love actually» («Реальна любов»), який ми в MustHave вирішили переглянути у дивовижний грудневий період (зараз же період улюблених святкових фільмів, ви пам’ятаєте?).

Фільм був знятий у 2003 році, але й через 14 років він так само зворушує та надихає.

«Що може бути гірше за агонію нерозділеного кохання?», – запитує  11-річний хлопчик у свого вітчима. «Ти б ніколи про це не дізналася», – звертається Марк до дружини свого найкращого друга, до якої давно має почуття і яка випадково розкриває його таємницю. «Я прем’єр-міністр і можу наказати вбити йогоJ», – запевняє герой Х’ю Гранта свою асистентку, яку образив колишній коханий. «Відвозити тебе додому – мій улюблений момент дня», – каже англійською самотній письменник своїй хатній робітниці («Їхати від вас – мій найсумніший момент дня», – португальською відповідає вона).

Картина вражає як своїм сюжетом (9 історій), так і акторським складом. Х’ю Грант, Алан Рікман, Кіра Найтлі, Колін Ферт, Ліам Нісон – усі вони чудово передають настрій фільму та щиро переживають реальну любов. Ця любов у всіх героїв різна: до брата, друга, колеги, сина, країни, це дитяча любов і доросла любов, романтична, тілесна та жертовна. Що цікаво, у фільмі вона не прикрашена та не ідеалізована, вона така, як у житті.

Якщо ви ще не бачили картини «Реальна любов», настав час це зробити. Якщо ви бачили її неодноразово – перегляньте знову, гарантуємо, ви отримаєте масу задоволення. Тим паче, в ній представлене красиве вбрання (традиційно ми не могли не звернути на нього уваги!), які доповнюють образи героїв, розкривають їхні історії та роблять фільм ще більш живим і справжнім.