Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • Анна Днепрова: «Для мене краса в одязі – це гармонійне поєднання дрібниць»

233

April 16, 2018

Анна Днепрова: «Для мене краса в одязі – це гармонійне поєднання дрібниць»

Днями у приємному київському місці «ЖЗЛ» ми зустрілися з Анною Днепровою, операційним директором First Line Group, і поговорили про ресторанний бізнес, роботу та сім’ю, модні тренди та вибір одягу, а також про натхнення і його джерела.

Аню, розкажіть про початок вашого шляху в ресторанному бізнесі. Наскільки я знаю, ви працюєте в мережі First Line Group з моменту створення першого ресторану.

Так, усе правильно. Колись багато років тому (у Харкові) я йшла вулицею та зупинилась біля вітрини спортивного магазину, щоб почекати подругу.

Цим магазином на той час володів Діма Запорожець, наш нинішній власник, і в той день там проходили співбесіди на роботу в перший проект «Fidelе». Директор магазину, який досі працює з Дімою і став одним з моїх кращих друзів, побачив мене і сказав: «Ось там дівчинка стоїть, запросіть її на співбесіду, у неї точно все вийде». До мене вийшла дівчина-консультант і покликала на співбесіду, дуже довго вмовляла, оскільки мені на той час не потрібна була робота, але все-таки я ввійшла, заповнила документи, відповіла на запитання і все. Через півроку мені зателефонували та запросили на повторну співбесіду, так я тут і опинилась. Завдяки моєму другу Вові, який щось у мені побачив, я стала працювати офіціантом у першому ресторані мережі, потім прийшла до власника і сказала: «Мені здається, тут можна покращити це і це. Давай я зроблю». У мене не було досвіду та розуміння, але Діма повірив у мене, так далі усе й пішло, проект за проектом, бажання щось зробити краще завжди відкривало переді мною двері. 

З якими труднощами ви стикалися на шляху до успіху, адже коштує великих зусиль дійти до такої високої позиції, як операційний директор?

Складність на моєму шляху завжди була одна: ми дуже швидко розвиваємось, і вчитися доводиться на власних помилках. Звісно, іноді помиляюсь, а зробити помилку і зрозуміти, що не справилась, – для мене найбільший стрес.

У мене була і є поруч людина, у якої я продовжую вчитися щодня, це Діма Запорожець. Вчитися головному – сміливості, безкомпромісності. Мудрість приходить з досвідом, перфекціонізм вроджений. Якщо додати любов, ти успішний. А кар’єра – це наслідок. А якщо про труднощі – вони в голові.

У вас достатньо щільний графік, як ви все встигаєте? Поділіться вашими секретами.

Секретів ніяких немає, я не живу з думкою, що потрібно йти на роботу. Головне, не розглядати свою роботу як працю, і тоді ні від чого не втомлюєшся. Я дуже багато часу проводжу на роботі (не плутати з працею=), усі мої близькі друзі тут.

Стосовно родини: коли я познайомилась зі своїм чоловіком, він прийняв мій спосіб життя як частину мене, не намагаючись щось змінити. Перерва на дитину була дуже короткою, ритм життя в мене швидкий, але моя донька Ніно в ньому бере найактивнішу участь, і у свої два роки вона вже мегасоціальна людина. «Мамо, я велика, я можу працювати» (Ніно).

Сім’я і робота – одне ціле.

Одного разу близький друг дав мені цінну пораду: «Немає часу на відпочинок? Не втомлюйся!». І я подумала, а чому я втомлююсь, потрібно просто змінити щось у своїй голові, не сприймати як навантаження, не важливо, що ти робиш: читаєш книгу, ідеш вулицею чи розмовляєш з барменом про нові коктейлі. Чому від одного треба втомлюватися, а від іншого ні. 

Розкажіть про свій стиль одягу. Як би ви його охарактеризували?

Важко розповідати про стиль, я не розумію, як його описати. Мені швидко стає нудно, в одязі теж, у мене його дуже багато, і я постійно купую щось нове.

Наприклад, зараз я принцеса і ходжу в човниках, а через тиждень можу бути у подертій майці та в кедах, а як буде післязавтра, я не знаю, тому одягу дуже багато, і він дуже різний. Мені іноді здається, що мій одяг скоро витіснить усіх з квартири.

На що звертаєте увагу, коли обираєте вбрання?

Головне, одяг повинен пасувати, доповнювати тебе сьогодні. Краса – поняття суб’єктивне. Для мене краса в одязі – це гармонійне поєднання дрібниць: колір, форма, час дня, привід і настрій.

Я розумію, що я невисокого зросту, тому є речі, які я ніколи не одягну. Кому ж хочеться виглядати безглуздо?=)

Нарешті прийшла весна, поділіться вашими думками з приводу трендів. Ви слідкуєте за ними?

Я не слідкую за трендами, тому що це не є пріоритетним у розподілі вільного часу. Усі покупки здійснюються спонтанно, я можу вдень вийти на півгодини й купити собі декілька суконь. Я не фіксую тенденції, щоб одразу піти та купити модні кольори. Однак у спальні біля ліжка лежать журнали Vogue. «По-перше, це красиво» – всередині та зовні. 

Зараз у тренді фудблогерство. За кимось слідкуєте в цій сфері, читаєте рецепти чи рецензії на ресторани?

Рецензії я читаю, звісно. А рецепти читаю як Vogue, всотую тренди на підсвідомості, не запам’ятовуючи імен.    

А ви любите готувати? Чи це лише частина бізнесу?

Якби мені було нецікаво, ось тоді я б точно втомлювалась. Незважаючи на те, що вдома я проводжу мало часу, на моїй кухні спецій не менше, ніж у ресторані. Завжди на поличці 5-6 видів пасти, і в холодильнику лінійка сирів як у супермаркеті. Я можу приїхати раніше на роботу, щоб мене навчили щось готувати, поділились якимись нюансами.

Коли мені буде 80, стану помічником мого улюбленого шефа та друга Вови Ташаєва десь у нашому ресторані на Шрі-Ланці. Буду завжди з червоною помадою та колекціонуватиму капелюшки.

Які ваші улюблені ресторани? Чи є якісь топові, в яких хочеться вчитися, запозичувати ідеї?

Ідеї можна запозичувати всюди, не буває місць, де не можна було б для себе виділити якийсь нюанс.

У Києві дуже люблю:

· Vino e Cucina і Pizzeria Napule. Люблю Італію=)

· «Чічіко» і «Шоті» – Грузія, дуже смачно. Завжди рекомендую друзям, якщо запитують поради.

· За солодощами в Honey. Стас Завартайло і Аня Дуніна, вони – фанатики.

· Кава – Yellow Place в Good Wine, це обов'язкове місце для відвідування у вихідні дні.

· Yaro – для любителів Healthy Food. Найкращі веган-солодощі, які мені доводилось куштувати.   

Де черпаєте натхнення і чим захоплюєтесь у вільний час?

Спорт – це мій бензин. Чергую інтервальні тренування з йогою. Постійно включаюсь у різні спортчеллендж-програми. Мені обов’язково потрібна мета! Це особливо заряджає. 

Натхнення? Це люди. Люди з вольовим характером, нестандартним мисленням, романтики, запальні та емоційні, врівноважені та розважливі, яскраві та любителі самотності. Люди – це нескінченне джерело натхнення.

Я просто люблю людей!