Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

67

February 22, 2018

Business look: як небанально виглядати в офісі

Наш гардероб – це відображення нашого способу життя. Професія, посада, хобі та захоплення безпосередньо впливають на те, що ми носимо. Так, працюючи в офісі чи займаючись власним бізнесом, ми часто стикаємося з певними правилами при виборі одягу, які варто враховувати, якщо ми бажаємо досягти успіху (і справа не лише у суворих дрес-кодах, хоча і в них теж).

Збираючись на ділову зустріч, конференцію, інтерв’ю, бізнес-ланч, ми продумуємо зовнішній вигляд від зачіски до взуття, оскільки нам хочеться справити правильне враження.  І чим більше ми проводимо часу на таких заходах, чим більше спілкуємося з колегами/клієнтами/партнерами, тим більше наш гардероб поповнюється відповідними предметами одягу.

Однак у кожному правилі є свої винятки. Це стосується і ділового стилю, до якого завжди можна підійти креативно та зробити свій образ яскравим і оригінальним (дотримуючись при цьому усіх писаних і неписаних правил).

Український бренд MustHave створює одяг, який прекрасно пасує бізнес-леді, і готовий поділитися декількома корисними порадами.

Для того щоб виглядати небанально в офісі чи на діловій зустрічі, ми рекомендуємо пограти з кольором (замість звичних сірих, чорних, темно-синіх відтінків оберіть червоний: строга червона сукня, спідниця чи штани миттєво підкреслять вашу фігуру та індивідуальність).

Класичну білу сорочку замініть на джинсову (зверніть увагу, зараз денім у тренді!) або урізноманітніть чорною майкою чи топом. У такому вбранні після цікавої лекції (наприклад, в INVERIA flow space) можна спокійно випити кави з подругою чи піти на побачення.

Одягніть чорний комбінезон, який стане чудовою альтернативою чорному костюму.

Додайте в гардероб декілька принтованих речей (сукня чи спідниця у квіти, картата сорочка виглядають на діловій зустрічі так само красиво, які і однотонне вбрання).

Дотримуючись правил, не бійтеся експериментувати та робити акценти. Таким чином ви зможете відповідати формату, лишаючись жіночною та привабливою!