Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

147

December 28, 2017

День святого Миколая для дітей з м. Бердичева

Допомагаючи іншим, ми стаємо кращими та щасливішими. Ми даруємо віру в диво та вертаємо у свої серця добро, великі порції якого всередині нас поволі, потроху у зв’язку з різними подіями в житті часто чомусь тануть, як солодке морозиво.

Першого грудня український бренд жіночого одягу MustHave запустив акцію з продажем новорічних пряників, щоб на зібрані кошти організувати свято для дітей з малозабезпечених родин.

І ми раді повідомити, що з вашою допомогою нам вдалося це зробити. 19 грудня наша команда поїхала до м. Бердичева з метою подарувати казку тим дітям, які її так потребують.

Ми зібрали дітей у центрі сімейного відпочинку «Marioland», щоб разом з ними провести чарівний День святого Миколая. Кожна дитина подружила з феєю та ельфами, обійняла справжньогоJ святого Миколая та отримала в подарунок свою красиву іграшку, яку хотіла. Також діти змогли повеселитися в спеціально облаштованій дитячій кімнаті, пострибати на батутах, подуріти, посміятися.

Коли ми спостерігали за цими дітьми, у нас на очі наверталися сльози. Ми розуміли, що зараз, у дану хвилину, у дану секунду вони щасливі, ми розуміли, що всередині нас тепло і добре, ми розуміли, що робимо усе правильно вже 7 років.

Дякуємо усім, хто взяв участь в акції MustHave. Дякуємо усім за чуйність і бажання віддавати. Ви – любов і натхнення. Нехай порції вашого добра не тануть.

На святі святого Миколая ми вирішили не зупинятися. До 31 грудня ми продовжуємо продажі наших новорічних пряників, щоб ощасливити ще більше дітей. Приєднуйтесь. Давайте завершимо 2017 рік найкрасивішими та найпотрібнішими справами!