Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

80

March 14, 2018

Denim: новий розділ на сайті MustHave

Разом із сукнями, костюмами та светрами з осені 2017 року український бренд MustHave почав випускати і джинсові речі, які завжди користуються великою популярністю серед покупців.

Поступово покращуючи технологію виробництва та поповнюючи асортимент різним вбранням з деніму, для зручного пошуку ми вирішили створити на нашому сайті окрему сторінку з джинсовими моделями MustHave. 

Спеціальний розділ «Денім» на сайті musthave.ua – до ваших послуг!

Тут ви знайдете усі джинсові штани, сорочки, спідниці, сукні та навіть куртки (дуже скоро!) від першого українського мас-маркету, які чудово поєднуються з найрізноманітнішими варіантами взуття та одягу.  

Джинси – наша перша та велика любов, з якої ми й розпочали виробництво речей із деніму. До цих практичних, стильних і обожнюваних у всьому світі штанів ми йшли довго, але нам вдалося закупити потрібне обладнання та збагнути, як створювати власні красиві моделі. В асортименті MustHave представлені і вузькі, і широкі джинси. 

Сорочка з деніму – один із трендів 2018 року. Тому в гардеробі кожної модниці повинен обов’язково бути цей комфортний предмет одягу. Джинсові сорочки гарно доповнюють і ділові, і щоденні образи, а також слугують прекрасною альтернативою легким жакетам. У MustHave ви можете побачити дві моделі – світло-синього та темно-синього відтінків. 

Джинсові сукні та спідниці – ті речі, що одразу звертають на себе увагу. До того ж вони дуже зручні та виділяються на фоні звичних базових предметів одягу. Джинсові сукні та спідниці MustHave також особливі, і вони, звичайно ж, чекають вас у розділі «Денім».