Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • Діана Глостер: «У першу чергу красивою потрібно бути для себе»

205

February 14, 2018

Діана Глостер: «У першу чергу красивою потрібно бути для себе»

У таку холодну пору року серця багатьох зігріває думка про День усіх закоханих. Особливо до цього свята готуються дівчата, бажаючи зробити його найромантичнішим і найзворушливішим.

Український бренд MustHave вирішив показати, яким може бути День святого Валентина (і не тільки він) у красивої закоханої пари. Наші герої обрали вже популярний на сьогодні ресторан Alaska: fashion-блогер Діана Глостер у вбранні MustHave і з мейкапом від провідного візажиста Givenchy та її коханий у костюмі Arber.

Діано, не так давно ви з Олегом стали переможцями проекту «ЛавЛавCar». Скажи, будь ласка, хто був ініціатором участі в цій програмі?

Ініціатором, звичайно ж, була я, оскільки Олег далекий від усього цього. Я побачила на Facebook, що набирають пари, заповнила анкети. Що цікаво, спочатку я заповнила лише свою анкету, тому що там був набір для дівчат. Потім побачила, що є набір пар, заповнила анкету Олега і тільки потім йому повідомила. Виходить, що анкету я заповнила без його відома, але я розуміла, що до моменту реальних кроків немає сенсу створювати стресову ситуацію.

Чи змінились ваші відносини після проекту?

Так, насправді, ми самі не очікували, що це настільки вплине на наші відносини. Наскільки я пам’ятаю, у першому сезоні дуже багато пар розійшлось, їм було дуже важко проходити випробування. Не скажу, що нам спочатку було легко, але цей проект дуже згуртував нас як команду, тому що ми займаємось у житті кардинально різними речами, у нас не було відчуття командного духу та розуміння, що ми можемо одне одного доповнювати та досягати результатів. А тут у нас не було вибору, перший тиждень проекту ми ще притирались, звикали працювати в команді у стресових ситуаціях, а потім нам допомогло те, що ми настільки різні, і нам вдалось дійти до кінця. 

 Чи пам’ятаєш ти найнезвичайніше побачення з Олегом?

Насправді, як би смішно це не звучало, але найнезвичайніше побачення у нас було саме на проекті. До цього в наших відносинах, звісно, була романтика, та на проекті було побачення-сюрприз. Ми були в Гаазі, нас привезли на морське узбережжя, і ми літали на зіплайні. Це було незабутньо! Ми летіли разом, був сильний вітер, розвівалися одяг, волосся, це було настільки романтично та красиво, подарувало стільки позитивних емоцій, що і я, і Олег запам’ятали це назавжди.

Поділись якимось зі своїх секретів, який допомагає тобі завжди виглядати привабливо для своєї половинки?

Чоловіки не помічають і 90% тих зусиль, які ми докладаємо, щоб виглядати красиво. Тому в першу чергу красивою треба бути для себе. Для мене це виглядати здоровою. Дуже важливо спати, навіть якщо немає такої можливості, максимально докладати зусиль, щоб у вас був здоровий сон, оскільки у дівчат це відображається на шкірі, на загальному стані, на нервовій системі. А для чоловіків немає нічого прекраснішого, ніж задоволена усміхнена дівчина поруч, яка випромінює тільки позитивну енергетику.

А що стосується зовнішності, то це мінімум макіяжу, головне, вміти підкреслити переваги максимально природним шляхом. Я не зустрічала чоловіків, яким би подобались дівчата з тонною косметики на обличчі.

Порадь, що краще одягнути або чого не варто одягати дівчині на першому побаченні? 

Я б однозначно не одягала чогось зухвалого чи занадто сексуального, на першому побаченні хочеться поспілкуватися, пізнати людину. Якщо ви приходите із занадто відвертим декольте, то чоловіку буде дуже важко сконцентруватися на тому, що ви розповідаєте, це не говорить про чоловіка погано, це природні інстинкти.

Я б одягла щось достатньо стримане, те, що підкреслює фігуру, ні в якому разі не балахон, мінімум косметики, не ховайтеся за цим. Важливо, щоб на першому побаченні люди змогли відчути одне одного як особистості.

Чи пам’ятаєш ти найяскравіший подарунок, який ти робила своєму коханому?

Насправді, ми робимо подарунки одне одному достатньо часто, і, відповідаючи на таке запитання, відразу губишся. Ось, наприклад, Олег вивчає німецьку мову, він дуже любить Німеччину. І на його день народження я згадала, що він любить один німецький серіал, недоступний в Україні. Я знайшла спосіб, як зробити підписку через інтернет на німецький канал, на якому йде цей серіал. Він був у такому шоці, не розуміє досі, як я могла це організувати.

Як зазвичай проходить ваш День закоханих?

Цього року ми проводитимемо разом це свято лише втретє. У перший рік наших відносин я працювала в Лос-Анджелесі й не було можливості зустріти його разом, лише по скайпу. Минулого року навіть не пам’ятаю… У нас немає такого, що ми чекаємо цього дня, аби кудись сходити, ми намагаємось спонтанно вийти в ресторан, в кіно. Ми нереальні кіномани, обожнюємо ходити до кінотеатру і, коли є вільний час, одразу йдемо туди.

Як би ти описала дівчину у стилі бренда MustHave?

Дівчина у стилі бренда MustHave дуже активна, у неї в гардеробі присутнє все: від зручних комбінезонів до сексуальних суконь-комбінацій. Вона однозначно дуже елегантна, немає нічого зухвалого, вульгарного в її гардеробі, усе дуже стримане, усе в дусі 50-х, 60-х рр. Я дуже люблю, до речі, цей час, напевне, саме тому мені так підходить стиль MustHave. Ця дівчина дуже різна, вона не соромиться бути і яскравою, і стриманою, тобто це ніби сучасний ідеал справжньої леді.

Обери три моделі від бренда MustHave, у яких можна сміливо йти на побачення.

Дивовижний образ до Дня святого Валентина підготував провідний візажист бренда Givenchy за допомогою новинок з весняної колекції (палетка тіней для повік Couture Atelier Palette, туш для вій Noir Couture Volume, хайлайтер Teint Couture Cushion Glow, консилер-хайлайтер Golden Glow Corrective Pen, блиск для губ Gloss Interdit Vinil №3 ELECTRIC PINK RÉVÉLATEUR, матова губна помада Le Rouge Mat №215 Neo Nude).