Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

2167

August 17, 2018

Дівчина MustHave – хто вона?

Протягом 8 років роботи на ринку ми не раз ставили собі запитання: «Хто ж вона – дівчина MustHave?». І сьогодні готові дати на нього щиру відповідь.  

Дівчина MustHave – це блондинка, брюнетка чи рудоволоса. Бізнес-леді, приватний підприємець чи творча особистість. Любителька кави чи чаю, активного відпочинку чи релаксу, потягів чи літаків, світанків чи заходів сонця, полуниці чи черешні, котів чи собак.

Дівчина MustHave – це ти, твоя подруга, сестра, мама, колега, сусідка. Це кожна дівчина на світі, тому що наш бренд створений для усіх жінок, красивих зовні та зсередини (так, ми переконані, що абсолютно всі дівчата – це велика краса та любов).

Твідовий жакет з поясомТвідова спідниця-олівець

Дівчина MustHave – це жителька великого і маленького міста, яка поспішає у справах і впевнено рухає планету та яка може зупинитися та насолодитися моментом.

Дівчина MustHave закохана. Закохана в життя, в те, чим вона займається, у подорожі, мови, смачну їжу, книги, музику, деталі, одяг.

Дівчина MustHave відкриває для себе світ щодня, чи то підкорюючи чергову неймовірну вершину, чи просто споглядаючи звичний краєвид за вікном, тому що усе прекрасне поруч.

Жакет кольору фуксії на ґудзикуШтани кольору фуксії

Дівчина MustHave знає, що їй пасує. Вона бездоганно виглядає у базових речах і оригінальних моделях, вона не боїться експериментувати та сміливо приміряє нові образи.

Дівчина MustHave – різна, багатогранна: сильна і тендітна, радісна і серйозна, говірка і небагатослівна, загадкова і привітна, рішуча та чуттєва. Вона буває в хорошому і поганому настрої, переживає вдалі дні і не дуже, тому що немає нічого ідеального в цьому світі, і це чудово.

Червона сукня мідіЗелена сукня із сорочковим верхом і воланом

Дівчина MustHave – природна і справжня. Завжди.