Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

201

March 26, 2019

Додати яскравості: авторські MustHave принти

Уже не новина, що для кожної нової колекції MustHave створює особливі авторські принти. Втім, і цього разу нам є чим вас здивувати: у весняній колекції бренду ми продовжуємо тішити та вражати сукнями з ексклюзивними принтами. Красиві відтінки основи у поєднанні з авторськими візерунками – must-have відкриття нового сезону. Додай барв своєму весняному гардеробу – обирай принт до душі!

Витончений нюд

Ще більше квітів! Ми їх традиційно не уникаємо в наших колекціях, оскільки знаємо, як вони вам до смаку. Так, принт із витонченої флористичної палітри рожевих відтінків прикрасив основу нейтрального нюдового кольору. А для суконь з таким легким і ненав'язливим принтом ми обрали майже невагому текстуру із лагідного шифону, аби ти відчула легкість весни на дотик. 

Соковитий зелений

Ще один флористичний принт із нашої колекції, проте він більш насичений та контрастний - бутони із білих квітів, розкидані на соковито-зеленому тлі, що нагадує колір трави. Свіжий та надзвичайно весняний принт, що заряджає своєю яскравістю. Обирай сукню улюбленого фасону - і найяскравіший лук тобі гарантовано!

Насичена бірюза 

Зізнаємося: у цей принт ми закохалися з першого погляду. І це не дивно, адже він нагадує нам про море. Насичена бірюза у поєднанні з абстрактним візерунком морської хвилі змушує уявити, що вже літо, або ж принаймні, перевпевнитися, що воно зовсім поруч. А сукні у трьох фасонах на будь-який смак подарують безтурботний курортний настрій.