Ми відкриті з 09:00 до 18:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

2224

September 18, 2018

From Monday to Friday: робочі будні MustHave

Кожного разу в ранковій метушні понеділка знову й знову приймаєш його виклик, а разом з ним і модний виклик робочого тижня. А тому підбір робочого гардеробу - стильної та комфортної броні - це, без сумніву, перший тактичний хід для того, щоб у всій красі тримати оборону на своєму робочому фронті наступні 5 днів.

MustHave в цьому не виняток: ми завжди впевнено і, головне, бадьоро тримаємо свої позиції. І це не дивно, адже у всіх нас є найкращий захисник – красивий та неповторний одяг нашого бренду. Тому сьогодні в блозі ми розповімо вам про робочий гардероб офісних буднів супердівчат з MustHave. Давайте знайомитися!

Понеділок

Понеділок, як відомо, день складний: особливо, якщо на порядку денному ділові перемовини. Але тільки не для Олександри - нашого інтернет-маркетолога. Вона не любить згущувати барви (як під час перемовин, так і в одязі:), тому для зустрічі з партнерами обрала дещо грайливе вбрання - коричневий комбінезон MustHave у квітковий принт. Сашо, ми сподіваємося, що перемовини минули успішно. А по-інакшому й ніяк в такому стильному та елегантному комбінезоні.

Олександра Федяєва, інтернет-маркетолог


Вівторок

Знайомтеся, Таня - наш HR. Сьогодні свій робочий день вона починає в київському офісі, а закінчує його вже в іншому місті: у неї заплановане відрядження в наш другий офіс, який знаходиться в Бердичеві. А це - 3 години дороги. Для комфортної бізнес-подорожі Таня обрала класичні сині штани MustHave в білу смужку та легку пудрову майку MustHave – вдалий варіант для ранньої та ще теплої осені.

Тетяна Богдан, HR

Середа

Як же це мило! Наша Аня, як бачите, у цікавому стані. Вона дуже любить свою роботу, з якою не готова розлучатися навіть під час декрету. У її розкладі на середу запланована важлива задача - збори з консультантами та адміністраторами магазинів нашого бренду. Для цієї зустрічі Аня обрала зелену сукню MustHave: в'язана й тепла – вона саме те, що потрібно для подвійної турботи, до того ж на майбутній матусі виглядає особливо жіночно.

Анна Яцкіна, директор роздрібної мережі

Четвер

Знайомтеся, це Олена Лата, і вона, як ви вже здогадалися, наш штатний фотограф. У четвер в Олени зйомка нової колекції для інстаграма MustHave, а тому для вдалих кадрів образ самого фотографа повинен бути особливо комфортним. На Олені джинси й біла футболка MustHave з принтом «Слухай своє серце». Стильний та лаконічний casual.

Олена Лата, фотограф

П'ятниця

Передчуваючи закінчення робочого тижня та заздалегідь розпланувавши свій вечір, Марія - наш маркетолог – обрала для п'ятниці відповідне вбрання - теракотову сукню MustHave. Вона по-справжньому універсальна: удень в офісі сукня виглядає повсякденною, а ввечері – яскравою та особливо привабливим. Після роботи у Марії активний вечір, тому ця сукня є вдалою для різноманітного дозвілля п'ятниці: починаючи з улюблених активностей та (не) закінчуючи зустріччю з друзями:)

Марія Шевченко, маркетолог

Нехай ваші робочі будні будуть успішними та приємними! А разом з MustHave - красивими і стильними. Щодня, from Monday to Friday!