Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

677

January 23, 2020

Jeans only: образи з деніму у новій колекції

Денім справедливо можна назвати найуніверсальнішим та довговічним матеріалом. Ми подумали над різноманітними втіленнями цієї тканини, і додали декілька виробів з деніму у нашу нову колекцію. В останнє оновлення лінійки Winter увійшли джинси, нові моделі спідниць, а також сукні з деніму.

Розповідаємо, з чим поєднувати, як адаптувати під зимовий гардероб, і зробити образ актуальним.

Джинсова спідниця

Цей виріб, як і джинси, можна не відносити до одного певного сезону. Спідниця відмінно підходить до будь-якої пори року. Взимку її легко поєднувати з в’язаними светрами: довгими, вільного крою чи укороченими, як це зробили ми. Доповнити образ пропонуємо високими чоботами або грубими черевиками. А також можна виділити талію за допомогою широкого ременя.

Джинси mom fit

Силует моделі mom fit залишається актуальним. Тому ідеальна пара джинсів із завищеною талією завжди повинна бути під рукою. Тут можливі будь-які поєднання і луки. Зробити образ більш яскравим і актуальним легко завдяки барвистому светру чи сукні-тренчу.

Кюлоти

Естетика кюлотів додала свої корективи і до звичайних джинсів. Цього сезону особливої на особливу увагу заслуговують широкі укорочені моделі. У нашій новій колекції ми виконали джинси-кюлоти у темно-синьому денімі, окреслили лінію відворотів і залишили необроблений край.

Взимку їх можна поєднувати з черевиками у ковбойському стилі і чоботами-трубами.

Сукня з деніму

Особливе вміння — створити стильний і сучасний образ лише з деніму. А щоб лук був ще і комфортним у повсякденному вжитку, пропонуємо зупинитися на сукні з деніму. У новій лінійці ми додали модель глибокого синього відтінку у довжині міді. Виріб сорочкового крою, з класичним коміром і застібкою на ґудзики.

Для тих, хто більше надає перевагу коротким варіантам, маємо джинсову сукню у довжині вище коліна.

Більше виробів з деніму дивіться у нас на сайті!