Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

2243

June 19, 2018

Київ, Львів, Харків: літні бранчі від MustHave

17 червня одночасно у 3 містах України MustHave провів літні бранчі для улюблених клієнток першого українського мас-маркету.

Ми завжди намагаємося, щоб наші бранчі були максимально корисними, тому цього разу в Києві захід пройшов у новому форматі.

Спеціально запрошена гостя – стиліст і fashion-блогер Тіна Сізонова – з 12 до 18 чекала на всіх відвідувачок MustHave в затишному шоу-румі на вул. Винниченка, 14. Тіна спілкувалася з клієнтками, давала поради стосовно вибору того чи іншого вбрання, рекомендувала, на що варто звернути увагу, як підкреслювати свої переваги та чого слід уникати, допомагала у примірочних, корегувала образи.

Білий двобортний жакет у синьо-червону смужкуБілі штани в синьо-червону смужку

Завдяки своїй відкритості та комунікабельності Тіна виступила не лише експертом зі стилю, а ще й психологом, зумівши тонко вказати відвідувачкам MustHave на їхню жіночність і красу.

Атмосфера бранча була дружньою та невимушеною. Літні фрукти та коктейлі від партнера Lillet зробили недільний день в MustHave смачним і естетичним.

Блакитна сукня у червоні квіти з відкритими плечима
Рожева сукня у смужку, принт «ромби»

Пудрова сукня у квіти на резинціПерсиковий топ на резинці, принт «лаванда»

У Харкові та Львові ми організовували бранчі лише раз, у зв’язку з чим 17 червня зупинилися на інформативних лекціях від професійних стилістів.

У Львові учасниці заходу зустрілися з Оленою Третьяковою, засновницею школи стилю Selfish School, яка прочитала лекцію на тему: «Стиль сучасної європейської жінки». Олена розповіла, як успішно формувати свій гардероб на усі випадки життя та дала практичні поради зі створення образів.

У Харкові ми запросили Наталю Гончарову (стиліста і fashion-блогера), яка закінчила Istituto Marangoni в Мілані. Наталя проконсультувала клієнток MustHave з приводу літнього гардероба («Літній гардероб-конструктор: мінімум речей – максимум комплектів») і допомогла їм з пошуками модного вбрання.

Апетитні закуски та коктейлі Lillet також чекали жительок Львова і Харкова, що посприяло живій бесіді та приємному проведенню часу в шоу-румах MustHave.

Любі дівчата Києва, Львова та Харкова, дякуємо вам за участь у наших бранчах! До нових красивих зустрічей!