Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

165

May 25, 2018

Київські замальовки – з любов’ю, MustHave

Київ – це місто, у яке закохуєшся не одразу. Його потрібно спробувати на смак, відчути, прожити. Його красиві (і не дуже) вулички потрібно обійти вздовж і впоперек (до того ж у різні пори року=), з ним потрібно зав’язати стосунки, познайомитися з його незвичайними людьми (збагнути їх і прийняти), у ньому потрібно знайти друзів, себе та своє щастя – і тільки тоді всередині тебе зароджується глибоке почуття, яке, нам здається, лишається на все життя.

MustHave прожив і пережив безліч моментів у цьому місті, закохавшись у нього остаточно і безповоротно. Ми пишаємося, що в Києві знаходяться головний офіс першого українського мас-маркету та більшість його магазинів. Саме тут ми розвиваємо бренд, працюємо над його репутацією, творимо та реалізовуємо круті проекти, щоб наші сукні (і не тільки!) лишалися для вас завжди такими ж дивовижними, як київські каштани, квіти та світанки.

Обожнюємо гуляти цим містом і показувати вам нашу продукцію.    

Це натхнення для вас і для нас: у нас уже є улюблені маршрути, улюблені кав’ярні, улюблені місця, де ми можемо відкрити перед вами наш маленький красивий світ. У такому непростому завданні Київ нам дуже допомагає. Так, він різний (зведений не в єдиному стилі, у чому йому часто докоряють), часом сірий і з поганим настроєм, зі своїми ранами та подряпинками, але завжди – живий, щирий і справжній.

Напередодні Дня Києва, якому в 2018 році виповнюється 1536 років (ви можете уявити?=) ми підготували добірку моделей MustHave, зняту у мальовничих локаціях весняно-літньої столиці. Думаємо, MustHave і Київ дуже личать один одному!

Сподіваємось, наш матеріал зміцнить вашу любов до цього міста.

Обов’язково на вихідних одягайте улюблене вбрання MustHave та йдіть гуляти Києвом, дихати ним і вкотре зачаровуватися.

І ще зробіть багато світлин (скільки вам забажається), адже конкурс #musthavestreetstyle продовжується (ім’я переможниці ми дізнаємось наприкінці червня).