Ми відкриті з 09.00 до 22.00

49

16 січня 2018 р.

Knit addiction: час для в’язаних речей MustHave

Після легкої та дощової зими у грудні нинішні морози говорять про те, що настав зрештою час згадати про улюблені в’язані светри та карді, які найкраще зігрівають при мінусовій температурі.

Універсальність в’язаних речей полягає в тому, що вони практичні, комфортні та стильні одночасно (пам’ятаєте, зовсім недавно ми писали у блозі, що в’язка лишається у тренді в 2018-му?).

В’язані речі – це тепло всередині та зовні, це красивий ранок з горнятком кави, це довгі/добрі/вічні розмови ввечері, це романтичний настрій, це стара музика, це посмішки, це мрії про весну. В’язані речі любили Мерілін Монро, Одрі Хепберн і Софі Лорен, люблять їх і в першому українському мас-маркеті MustHave (зараз носимо їх постійно).

Сьогодні існує безліч в’язаних моделей (суконь, светрів, гольфів, кардиганів) різноманітних кольорів і фасонів, які вирізняються жіночністю та дозволяють виглядати неперевершено в найхолодніші дні. Тому в’язка є просто незамінною та підходить на усі випадки життя: офіс, ресторан, прогулянка, ділова зустріч, посиденьки з друзями, побачення, похід у магазин, поїздки Україною та за кордон.

У в’язаних речах зручно, у них добре, у них красиво. Переконайтеся самі – приходьте до MustHave та приміряйте наші кращі моделі!