Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

230

January 15, 2019

Коли ти вдома: домашній MustHave релакс

Свята, зрештою, вже минули, новорічна метушня стихла, а ми приходимо поволі до тями після гучних вечірок та веселих святкувань. Саме час змінити святкові вбрання на теплий в’язаний светр та насолоджуватися неквапним, розміреним і трішки лінивим першим місяцем Нового року.


Сьогодні в блозі трішки помедитуємо, як найліпше відпочивати, коли лишилася вдома. А ще підберемо для тебе відповідний одяг – аби ще солодше та затишніше відпочивалося.


Добре відомо, що після новорічних свят нам потрібно ще хоча б декілька днів спокійного відпочинку – перевести подих:) А тому байдикувати та з посмішкою згадувати пригоди й кумедні історії новорічної ночі – ось чим насамперед варто розважитися.

Білий світшот з манжетами та принтомБілі трикотажні спортивні штани

А який же відпочинок без перегляду улюблених фільмів та серіалів? Наш MustHave вибір – це, без сумніву, культовий серіал «Секс і місто», з якого ми ніколи не стомимося черпати натхнення.


Пудровий гольфЗелений сарафан в рожевий горох

Непомітно після свят холодильник порожніє, а готувати щось нове бажання й досі не з’являється. Добре, що під ялинкою ціла купа солодощів – саме ними можна і підкріпитися під час кіноперегляду:)


Сіра толстовка з капюшономСірі трикотажні брюки на резинці

Далі за планами - глибока дослідницька робота: досліджувати модні тренди на 2019 рік та з ентузіазмом підбирати для себе новий гардероб.

Білий вільний в'язаний светрЧорна сукня міді в білий горох

Що ж, саме час поступово повертатися до більш активного темпу життя та  налаштовуватися на нові виклики та навіть подвиги у Новому Році.


Синій в'язаний светрЧервона в'язана спідниця