Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • La La Land style: вбрання із найпроникливішого мюзиклу

2814

August 7, 2018

La La Land style: вбрання із найпроникливішого мюзиклу

У серпні ми не могли не згадати один магічний фільм про мрії і любов – La La Land – який своєю музикою, атмосферою, історією та образами підкорив глядачів у всьому світі. Сьогодні про нього і піде мова в нашому блозі.

Мюзикл від молодого режисера Демієна Шазелла за участі Раяна Гослінга та Емми Стоун – це дещо унікальне та захоплююче. Творці фільму та актори зуміли розповісти звичайну, на перший погляд, історію дуже незвичайним чином. І хоча мюзикли в кінематографі до La La Land вважались чимось олдскульним і непопулярним, ця картина відродила і любов до жанру, і сам жанр.

La La Land – це і неформальна назва Лос-Анджелеса, і вираз, що означає втрату зв'язку з реальністю, очікування дива, світ нездійсненних мрій. Він, як і слоган фільму «Божевільним мрійникам» (Here’s to the fools who dream), добре відображає ідею мюзиклу – показати всіх сміливих хлопців і дівчат, які приїжджають у велике місто, щоб втілити в життя свою заповітну мрію, навіть якщо для цього доведеться втратити любов.

Картина дуже прониклива і магічна: усі сцени – це маленький витвір мистецтва (перші кадри із затором на дорозі, танці на світанку, казкове побачення Мії та Себастьяна в обсерваторії, виконання пісні City of Stars (кольори та емоції) і, звісно ж, найзворушливіший епілог – про те, що було б, якби герої не розлучились).

Традиційно костюми у фільмі – один із тих моментів, на які ми завжди звертаємо увагу. Вбрання Мії та Себа – невід’ємна частина мюзиклу, вони роблять його ще більш наповненим.


Блакитна майка з глибоким вирізомПудрова спідниця на резинці нижче коліна

Ми розібрали гардероб головної героїні та ділимося з вами красивими ідеями. Будьте як Емма Стоун у La La Land =)


Синя сукня міді на чорних бретелькахСиня сукня з відкритими плечима


Вільна біла сорочкаБіла сорочка з рюшамиСірі шорти
Зелена сукня з рюшами
Топ кольору фуксії з воланом


Сукня міді з воланом кольору фуксіїПудровий мереживний сарафан
Вільна сорочка у блакитну смужку


Біла мереживна сукня мідіБілий сарафан міді на ґудзиках
Чорна сукня на одне плече з розрізом


Жовтий сарафан з квадратним вирізомЖовта сукня нижче коліна з воланами на рукавахЖовта вільна сукня