Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • Ми у Харкові: MustHave відкрив шоу-рум у першій столиці України

290

December 3, 2017

Ми у Харкові: MustHave відкрив шоу-рум у першій столиці України

18 листопада відбулось офіційне відкриття шоу-руму MustHave у Харкові, яке позначило вихід першого українського мас-маркету в нове місто України.

Із завмиранням серця команда MustHave готується до відкриття кожного свого магазину. Це завжди дуже хвилююче, оскільки усе хочеться зробити на найвищому рівні, хочеться, щоб усім усе сподобалось, хочеться створити чарівну атмосферу, яка в майбутньому і буде асоціюватися з брендом і його продуктом.

Шоу-рум у Харкові став для MustHave 8 магазином, і з нагоди його відкриття для мешканок першої столиці України ми організували справжнє свято.

Dj-сет від талановитого Dmitry Dir, знижка 20% на всі колекції бренда, миттєві фото на пам'ять, ігристе шампанське, повітряні кулі, сріблястий метафан – усе це стало частиною нашого святкування.

Засновниці MustHave Анна Коваленко та Анастасія Дзюба не могли пропустити таку подію в історії їх компанії і, звичайно ж, приїхали до Харкова, щоб разом з новим містом відзначити відкриття шоу-руму.

І гості (багато красивих гостей), які прийшли до нас. Ви і є те свято, якого ми так чекали. Дякуємо, що розділили з нами цей суботній день, для нас це дуже важливо.

Новий шоу-рум MustHave втілив у собі ідею стильного дизайну (магазин оформлений у пудрових ніжних тонах), якісного сервісу (світлі примірочні, великі дзеркала, широкий вибір одягу) і затишку (кава для усіх покупців, можливість відпочити/почитати журнал, відеоігри для коханих чоловіків).

Відкриття магазину завжди тісно пов'язане зі збільшенням штату першого українського мас-маркету, тому ми з радістю вітаємо харківську команду бренда. Ми розвиваємося, зростаємо, і це дуже приємно.

Незабаром чекайте нас у нових містах України, ми дуже хочемо, щоб кожна дівчина в нашій країні могла насолодитися красивим і комфортним шопінгом в MustHave.