Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

3050

November 22, 2018

MUST HAVE х LITKOVSKAYA: нова колаборація

22 листопада 2018 року український бренд MustHave презентував колаборацію з провідним українським дизайнером - Лілією Літковською.

Капсульна колекція MUST HAVE x LITKOVSKAYA – це сміливий та органічний діалог двох fashion-форматів, у результаті якого одяг дизайнерського рівня стає доступним для покупчинь мас-маркету.


Приводом для спільної колаборації бренду MustHave та дизайнера Лілії Літковської стало спільне бачення сучасної моди та стилю, а також бажання створити унікальний жіночий образ, наділений урбан-шиком. Не даремно лейтмотивом колаборації виявився знаковий для дизайнера маршрут «Київ-Париж», який протягом цього року слугував одним із логотипів бренду LITKOVSKAYA.


Натхнення для співпраці почерпнули зі стилю парижанок: у ньому базові повсякденні речі перетворюються у вечірні та навпаки. Так, колекція складається з універсального капсульного гардеробу: повсякденні сукні-сорочки, джинси та базова футболка і, звісно, ексклюзивні сукні складного еклектичного дизайну.

Амбасадором колекції обрали україно-болівійську співачку Мішель Андраде. На думку Лілії Літковської, Мішель - «втілення тієї дзвінкості, пластичності, грації, однак водночас наполегливості та сили, якими ми й хотіли наділити героїню цієї колекції».

Мішель першою приміряла образи з нової колекції - і зробила це саме в Парижі. Фотозйомка відбулася під час Паризького тижня моди в одному з найкрасивіших садів французької столиці - Тюїльрі. Фотограф - Денис Маноха.


Надихайтеся сьогодні естетикою французького шику з нової колаборації MustHave x Litkovskaya, а вже завтра - 23 листопада - ми усіх запрошуємо ознайомитися з нею в магазинах та шоурумах MustHave, а також на сайті musthave.ua.