Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

2857

November 27, 2018

MUST HAVE x LITKOVSKAYA: фотозвіт з колаборації

Офіційна презентація капсульної колекції MUST HAVE x LITKOVSKAYA, а також її святкова after-party відбулися в Музеї історії Києва - в самому центрі нашої столиці. Ця локація була обрана не даремно: вогні великого міста створюють свій особливий урбан-шик, який наповнює  спільну колекцію.


Жива та стрімка міська стилістика послугувала домінантою колаборації. Так, цього сезону вектори двох брендів вдало зійшлися в одній загальній точці - модній столиці світу - Парижі. Саме там і відбулася зйомка campaign(а) капсульної колекції, яка увібрала в себе естетику паризького шарму в поєднанні з рідною київською еклектикою.


У результаті, вже на самій презентації перед гостями заходу у всій красі постали сміливі та прогресивні моделі жіночого одягу, у яких можна розгледіти цілі арт-об'єкти - фактурні, динамічні й такі, що ніби рухаються вперед.

Однією з головних дійових осіб презентації стала Мішель Андраде - україно-болівійську співачку запросили на роль амбасадора колаборації. "Мені близькі усі образи з колекції - вони жіночні, витончені та красиві, у них я відчула себе справжньою парижанкою. Різні моделі можна комбінувати, створюючи свій стиль для важливих заходів, зйомок, виступів та повсякденних образів. Я вітаю MUST HAVE та LITKOVSKAYA, а також рада першою приміряти їхню спільну колекцію ", - сказала Мішель.

Серед гостей першими побачили колекцію продюсер Ірина Горова, стиліст Ольга Слонь, моделі Юлія Хромцова і Тетяна Богдан, засновниця бренду Kachorovska - Аліна Качоровська, діджеї Олімпія Вайтмусташ і Ксенія Палфі, співачка Світлана Тарабарова, продюсер Яна Алтухова, блогери Тіна Сизонова і Айтен Новрузова, художниця Ліліт Саркісян, авторка бренду ювелірних прикрас Лєра Гузема, телеведучий Данило Грачов, а також постійні клієнти MustHave.

Смачним доповненням до красивої візуальної складової вечора були алкогольні частування від наших партнерів LILLET, а по-справжньому соковитою родзинкою вечірки став DJ-set від відомого столичного діджея - Дмитра Діра.
Ми в MustHave раді в черговий раз співпрацювати з талановитими українськими дизайнерами, адже це новий погляд на моду, а також можливість втілити в життя більш сміливі ідеї, випустивши ексклюзивні розкішні моделі. Сподіваємося, що в такий спосіб ми популяризуємо в нашій країні традицію колаборацій дизайнерів та мас-маркет-брендів в контексті світової практики сучасної fashion-індустрії.