Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

2429

March 5, 2019

MustHave аксесуари: хустки весняної колекції

Уся краса – в деталях! З виходом весняної колекції перший український мас-маркет оновив лінію аксесуарів - хусток з авторськими MustHave принтами.


Нового сезону ми презентуємо 4 моделі сатинових хусток-каре, кожна з яких виконана у двох розмірах – великому та маленькому. Усі моделі універсальні, що дозволяє експериментувати та вигадувати нові й нові способи, як красиво носити хустки: акуратний вузлик навколо шиї, ошатний палантин на плечах, стрічка у волоссі, або ж спадаюча прикраса на ремінці сумки та, зрештою, сміливі альтернативи на одязі, зап'ясті та навіть щиколотці!

Сьогодні в блозі ми охоче ділимося must-have секретами, як стильно та небанально доповнити свій образ за допомогою найжіночнішого аксесуару – хусток.  

Хустка «Квіти»

Біла хустка MustHave "Квіти"

Ми уже добре переконалися, що флористичний принт – один з найбільш улюблених для наших клієнтів. А навесні потреба у квітах особливо відчутна, а тому саме для яскравого весняного настрою були створені хустки з ніжним та витонченим принтом «Квіти».

Синя хустка “Open Ukraine”

Синя хустка MustHave з принтом «Open Ukraine»

Ми захоплюємося красою нашої країни, а тому вирішили висловити це почуття в аксесуарах MustHave, розробивши хустку із зображенням визначних пам’яток України. Усі вони добре нам відомі, але хотілося, аби про них дізналися ще більше людей по всьому світу. Так, хустка “Open Ukraine” послугує чудовою ідеєю для подарунку та нетривіальним сувеніром зі смаком та стилем.

Хустка «Слухай своє серце»

Хустка MustHave "Слухай своє серце"

Пістрявий принт з мотивуючим написом «Слухай своє серце» ми розробили в доповнення до білої футболки MustHave з однойменним написом. Ми подумали, що добре було б створити щось особливе, що буде нагадувати про найголовніше. Ось так і з’явилася ідея цієї хустки.

Хустка з урбан принтом «Мапа Львова»

Kerchief MustHave “Lviv’s Map”

Друга із серії хусток із зображенням мап українських міст. Раніше ми вже зізнавалися у коханні українській столиці, випустивши хустку «Мапа Києва». Проте на цьому ми вирішили не зупинятися і додали хустку з мапою міста, яке любимо не менше Києва та куди завжди хочемо повертатися.

Доповнюй свій образ свіжими та яскравими акцентами, які зроблять ваш імідж неповторним!