Ми відкриті з 09.00 до 22.00

  • Головна
  • Блог
  • MustHave Brunch у Львові – як пройшов захід у найдушевнішому місті

50

24 квітня 2018 р.

MustHave Brunch у Львові – як пройшов захід у найдушевнішому місті

21 квітня перший український мас-маркет жіночого одягу провів уже традиційний і багатьма обожнюваний MustHave Brunch за участі професійного стиліста. Цього разу ми зустрілися в найдушевнішому місті України – у Львові – де затишний шоурум MustHave відкрився в кінці 2017 року.

Вікторія Музичук
Вікторія Музичук

Спікером нашого заходу стала Вікторія Музичук, яка поділилася з гостями корисною інформацією про стиль, тренди сезону та розповіла, як кожній дівчині в цьому божевільному світі успішно поєднувати у своїх образах жіночність і максимальний комфорт.

Атмосфера була такою ж особливою, як і саме місто Львів. Вихідний суботній день, коли нікуди не потрібно поспішати, смачне ігристе для хорошого розслабленого настрою, знижка 20% на безліч моделей MustHave, цікава бесіда із запитаннями-відповідями – думаємо, цей день запам’ятається і нам, і нашим гостям.

Також нам було дуже приємно, що багато відвідувачок бранчу прийшло у вбранні від MustHave. Дякуємо вам, дівчата, за вашу любов до бренда! Для нас це великий поштовх до вдосконалення та нових етапів розвитку. 

Висловлюємо подяку Вікторії Музичук і всім красивим львів’янкам, що розділили з нами такий гарний день.

До нових зустрічей у MustHave!