Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

2654

July 31, 2018

MustHave Brunch в Одесі зі стилістом Оленою Гілкою

Проводити час і заходи в Одесі влітку – одне задоволення. Старі вузькі вулички, красива архітектура, море – так і хочеться пробути там усі три спекотні місяці або хоча б заїхати туди на пару днів. Ми не могли не скористатися таким моментом, тому вирішили в липні організувати традиційний MustHave Brunch у цьому колоритному південному місті.

29 липня ми зібрали наших гостей у магазині MustHave в ТРЦ City Center (за адресою: пр-т Небесної Сотні, 2) і познайомили їх з відомим українським стилістом – Оленою Гілкою.

З такої нагоди Олена підготувала і прочитала корисну лекцію на тему «Підбір гардероба за типом фігури», адже, відправляючись на шопінг, так важливо розуміти, які предмети одягу сидять на тобі найкраще. Олена з радістю поділилася інформацією, яке вбрання купувати, а від якого варто відмовитися, зважаючи на особливості статури, допомогла гостям визначити свій тип фігури і створити відповідний образ.

Слідуючи правилам моди, за словами Олени, дуже важливо ще любити себе такою, яка ти є, тому що немає поганих і неправильних фігур, у кожної з нас є своя родзинка, яку потрібно просто навчитися грамотно подавати. «Завжди пам’ятайте про жіночність і природну красу», – відзначила вона.


Учасниці бранча активно взаємодіяли зі стилістом, ставили запитання, уточнювали деталі, радилися. Багато дівчат особисто дякували Олені за знання, рекомендації і натхнення.

Протягом заходу красиву і приємну атмосферу створювали коктейлі Lillet і макарони Pierre La Sweet Boutique, які подарували кожній гості і естетичну, і смакову насолоду. Дякуємо партнерам за підтримку!

Що ж, ще один MustHave Brunch вийшов пізнавальним і душевним, цього ми щоразу і прагнемо. «Хочеться подякувати усім за теплий одеський прийом! Було гарно, яскраво та позитивно», – прокоментувала Олена Гілка.

Дякуємо Олені за професіоналізм і цікаве наповнення. Дякуємо усім учасницям бранча, що виділили час і розділили з нами липневу неділю.

Слідкуйте за нашими новинами! Далі буде =)