Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

2169

March 7, 2019

MustHave & Givenchy Beauty: аромат твоєї весни

Здається, весна до нас уже остаточно і, сподіваємося, безповоротно. Але якщо раптом ви з нею поки що не на одній хвилі, ми знаємо, як це виправити - вам потрібен новий парфум та нова сукня. Добре відомо, що навесні пробуджується жага до ароматів, зате спрага до нових суконь у дівчат ніколи й нікуди не дівається:)

У пошуках весняного настрою напередодні 8 Березня ми в MustHave спільно з нашим партнером Givenchy зробили натхненну зйомку 8 жіночих образів, які гармонійно доповнюють 8 парфумів beauty-бренду. Сьогодні в блозі підбираємо ідеальний аромат твоєї весни та створюємо красу разом з MustHave і Givenchy.

LIVE IRRÉSISTIBLE

Rosy Crush

Найбільш «рожевий» аромат з парфумерної лінії бренду. Rosy Crush - це чуттєвий букет, що складається з численних нюансів троянди, він наскрізь просякнутий радістю та жіночністю. А це - маленька рожева сукня MustHave - ідеальне втілення Rosy Crush у нашому гардеробі. Подібний total pink look з промовистим парфумом в тон - концентрація оптимізму: це must-have вибір для дівчини, яка безтурботно насолоджується кожним днем.

Міні сукня на запах в червоно-рожеву гусячу лапку


L'ANGE NOIR

Чорний янгол... Інтригуючий аромат для фатальної жінки, яка нерідко залишає після себе містичний слід. L'Ange Noir відкриває перед нами невинний, хвилюючий характер героїні, підкреслюючи при цьому її унікальний шарм. До парфуму L'Ange Noir ми підібрали елегантний чорний комбінезон з розрізами на рукавах. Total black look в дуеті з терпкими жасминовими нотами парфуму відкриває двері у світ звабливих почуттів.


L'EAU KENZO

Бадьора весняна свіжість - якраз про цей парфум. Туалетна вода L'eau Kenzo має легкий аромат з фруктовими прозорими нотами, що залишають після себе акватичний та злегка цитрусовий шлейф. До цього чистого і природнього аромату ми вирішили підібрати простий та лаконічний образ – елегантну сукню new look ніжного блакитного кольору, як чисте весняне небо.

Блакитна сукня кльош нижче коліна


L'INTERDIT

А ви б наважилися на заборонений аромат? Найчастіше межі власних можливостей встановлюємо ми самі. L'interdit - це парфум, який нагадує, що сміливість є ключем до свободи. Обираючи вбрання для забороненого аромату, ми без сумнівів зійшлися на червоній сукні-комбінації. Плавний силует, сатиновий блиск в поєднанні з насиченим та привабливим деревним ароматом - ідеальний образ для дівчини, яка не боїться перейти межі своїх можливостей.

Червоний сарафан міді на бретельках


ANGE OU DEMON

Le Secret

У чому секрет жіночої краси? Немає сенсу відповідати на це питання, на те він і секрет. Хіба що особливий парфум може злегка пролити світло на цю загадку. М'який аромат Le Secret з парфумерної лінії Ange ou Demon від Givenchy пасуватиме дівчини, яка любить час від часу оточувати себе таємницею. У чому її секрет? Хто вона насправді? Аромат говорить за неї... Дівчину з парфумом Le Secret ми побачили в чорній сукні із крепу з елегантними рюшами: подібний образ створює ніжний та злегка наївний стиль із загадковим чуттєвим шлейфом.


AQUA KENZO

Туалетна вода Aqua Kenzo своєю свіжістю нагадує L'eau Kenzo, про котру ми вже говорили вище. Тільки в цьому парфумі свіжість дедалі насичена та захоплююча, з нотами мандарина, малини і магнолії. Для аромату Aqua Kenzo ми підібрали легку синю сукню з витонченим воланом на спідниці, нагадує свіжість морського бризу.

 Синя сукня міді на запах


LIVE IRRÉSISTIBLE

Blossom Crush

Blossom Crush - це останній шедевр в лінійці Live Irrésistible: дивовижна композиція - життєстверджуюча і неймовірно сучасна! Квітка півонії в ніжному рожевому флаконі подарує 40% гарного настрою, 50% посмішок і 10% божевілля! В результаті - 100% чарівною чарівності. До цього парфуму ми підібрали базову білу футболку в поєднанні з червоною міні-спідницею плісе - для життєрадісною, оптимістичною дівчини, яка живе з легкістю й безтурботністю та підкорює своєю невичерпною енергією.

Біла футболка, принт «Слухай своє серце»Червона спідниця сольє вище коліна


KENZO FASHION

Свіжий, грайливий аромат від Kenzo Fashion! Нова туалетна вода для сміливої дівчини, яка не боїться бути собою. Вибух фруктово-квіткового аромату спонукає не бути занадто серйозною, а тому червона сукня з квітковим принтом та фактурними воланами - це ідеальний варіант для життєрадісної дівчини.

Червона сукня з рюшами з квітковим принтом