Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

265

October 25, 2018

MustHave MustRead: топ-5 книг про моду та стиль

Ми в MustHave переконані, що мода повинна бути не тільки красивою, а ще й розумною. На шляху саморозвитку та самовдосконалення ми в постійному пошуку нових знань, які не рідко черпаємо для себе з книг. Адже читання - це завжди приємне та корисне дозвілля. Безперечно, одне з найулюбленіших нами читацьких уподобань - це література про моду. А тому до сьогоднішнього блогу ми підійшли з особливим інтересом та натхненням, підготувавши інтелектуальну mustread добірку про моду та стиль за версією MustHave.

Coco Chanel. Легенда та життя

Жюстін Пікарді


Постать знаменитої француженки мадемуазель Коко не припиняє захоплювати й викликати почуття найтеплішої подяки у мільйонів жінок по всьому світу, адже саме Габріель Шанель звільнила нас від нав'язливих шлейфів довгих урочистих вбрань, вигадавши їм сміливу та лаконічну альтернативу -  легендарну «маленьку чорну сукню». Звідки дизайнер черпала натхнення та чому отримала титул реформатора в жіночій моді - про це та більше ви зможете дізнатися в біографії «Coco Chanel. Легенда та життя» авторства британської письменниці та журналіста Жюстін Пікарді.

Як відчути себе парижанкою, ким би ви не були. Любов, стиль та спосіб життя

Анна Берест, Одрі Діван, Каролін де Мегре, Софі Мас

Чотири подруги, чотири різні долі, чотири несхожі характери та одна книга на чотирьох. Легке та захопливе чтиво про le style à la française з французьким акцентом та паризьким шармом. Відомі представниці французької богеми розмірковують про те, що означає бути парижанкою сьогодні. Утім, це не лише погляди стосовно моди, стилю та краси, але також і авторські нотатки про культуру, мистецтво, кар'єру, особисте дозвілля, стосунки з чоловіками, сім'ю. У результаті - унікальний збірний образ справжньої сучасної парижанки.

Dior словник моди

Крістіан Діор

Авторитетний модний довідник від великого французького кутюр'є. Написана ще 1954 року, книга не втрачає своєї актуальності й донині. Дизайнер Крістіан Діор цікаво розмірковує про жіночність та елегантність, майстерно повчає читачок трьом головним правилам зовнішнього вигляду - простоті, охайності й хорошому стилю - та навіть охоче ділиться порадами про те, як, наприклад, зав'язати хустку або ж досягти витонченої ходи. Читайте та конспектуйте!

Любов. Стиль. Життя

Гаранс Доре


Дебютна книга фотографа, ілюстратора, стиліста та однієї з найбільш модних fashion-блогерів сучасності Гаранс Доре. Французький Vogue зарахував її  в число 40 жінок десятиліття, GQ - до 25 найстильніших жінок світу моди, а Американська Рада модельєрів присвоїла премію Eugenia Sheppard Media Award, що стало справжнім прецедентом в медіа: цієї престижної нагороди була вперше удостоєна блогер. У своїй книзі Гаранс Дорі не тільки оповідає про свої досягнення та ділиться стильними порадами, але в той же час, згідно її ж словами, розмірковує «про все, що складає життя сучасної жінки - мода, стиль, робота, любов ... За допомогою тексту, фотографій, ілюстрацій - тому що саме так я висловлюю себе найбільш повною мірою".

Ukraine in Vogue

Тетяна Соловей, Соня Кваша, Вєня Брикалін


Завершує нашу mustread добірку знаменитий глянець Vogue - визнана біблія моди. Ми в MustHave із задоволенням наслідуємо її заповіти, а особливо, якщо ця біблія ще й нашого українського виробництва. Ось уже 5 років VOGUE успішно представлений в fashion-media індустрії з поміткою UA, а тому до першого ювілею вітчизняного видання команда редакторів VOGUE UA підготувала концептуальний фотоальбом Ukraine in Vogue. У ньому зібрані кращі зйомки за 5 років - стильні обкладинки, нові імена, яскраві арт-проекти, незвичайні локації. У той же час, як стверджують самі видавці, це «чесний щоденник про життя українського Vogue». Зауважимо, що альбом Ukraine in Vogue виходить англійською мовою.