Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • MustHave summer cocktail 2017 – як минула найкрасивіша дівчача вечірка цього літа

221

December 3, 2017

MustHave summer cocktail 2017 – як минула найкрасивіша дівчача вечірка цього літа

У середу, 21 червня, відбувся неймовірно красивий літній захід MustHave Summer Cocktail, організований командою бренда для постійних клієнтів і партнерів.

Розкішні дівчата у коктейльних сукнях від MustHave збирались і насолоджувались легким  ігристим вином під запальний сет яскравої, енергійної та дуже привабливої Даші Коломієць.

Вечір відкрили власниці бренда – Анастасія Дзюба та Анна Коваленко, подякувавши усім клієнтам і партнерам, які вже протягом семи років обирають MustHave.

З великим нетерпінням гості чекали на головну частину заходу – fashion-лекцію від Дар’ї Шаповалової. Дар’я поділилася найсвіжішою інформацією зі світу моди: основними трендами літа, наймоднішими кольорами, серед яких millennial pink, yellow fever, white, секретами образів світових ікон стилю, а також порекомендувала джерела натхнення для створення власних модних образів.

Після лекції ведучий заходу – Микита Добринін – запросив гостей продовжити чарівний вечір на терасі.

У променях вечірнього сонця дівчата пригощалися легкими коктейлями під звуки живої музики найстильнішого музичного проекту Східної Європи – гурту LAFESTA.

Подарунки та сюрпризи чекали усіх, хто прийшов на вечірку. MustHave розіграв серед своїх шанувальників такі бажані призи, як 2 сертифікати на суму 5000 грн і 3 сертифікати на суму 1000 грн. Щасливі власниці зможуть поповнити свій гардероб яскравими моделями з нових колекцій бренда.

Генеральний партнер заходу ТМ Perwoll організував оригінальний фотокорнер для гостей і розіграв два річні запаси Perwoll, а також вручив усім гостям брендові подарунки.

Модний партнер заходу LaModa потішив гостей не тільки яскравою та неймовірно красивою фотозоною, а й подарунками. Щасливчики виграли три сертифікати на суму 1000 грн на шопінг, а решта гостей отримала приємні бонуси для літніх покупок.