Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

2834

February 14, 2019

MustHave Valentine's Day: love is all around!

На календарі 14 лютого, а це означає, що найтепліше свято зими уже настало. У День Святого Валентина розмови про кохання традиційно не змовкають: кожен намагається знайти для неї особливе визначення. Ми в MustHave не стали винятком і напередодні свята усіх закоханих зустрілися з 5 різними і зовсім не схожими один на одного парами, аби запитати, що для них означає любов. У результаті - 5 натхненних і надихаючих love-stories про найпрекрасніше почуття.

Клікай на банер та переглядай love-story від MustHave


Аліна та Саша, 24 і 29 років

Коли ми вперше побачили малюка на екрані, щось всередині перевернулося. Це була любов, любов до маленької людини! І ти не розумієш, як природа створила таке - життя всередині нас.

Кожного дня я відчуваю підтримку чоловіка, він став дуже турботливим та уважним. Він буде хорошим татом, я впевнена. Спільні переживання й турботи роблять людей ближче!

 «Вагітні» примхи дружини не відрізняються від її звичайних, які були до:) Насправді, усе проходить легко і на позитиві!


Любов неможливо описати, її потрібно відчувати! Для нас любов - це сумувати один за одним, навіть якщо не бачилися лише кілька годин; це засинати та прокидатися в обіймах; це заціловувати та дуріти від його/її запаху шкіри; це чекати один одного з роботи, а потім він/вона приносить солодощі, які ти так хотів, але навіть не просив.

Любов - це довіряти один одному, знаходити компроміси й хотіти змінювати свої погані якості заради нього/неї. Це коли тебе не дратує у ній/ньому все те, що дратувало в інших людях. Це коли ти не збагнеш, як взагалі можна жити без цієї людини.


Любов та Анатолій, 82 роки

Ми не так довго разом, всього 10 років. У нього померла дружина, у мене помер чоловік, а познайомилися ми на танцях в Гідропарку. Так і живемо.

Молодому поколінню ми хочемо дати наступну пораду: живіть і серцем, і розумом, а не  крайнощами. Усе добре, коли в міру. Краще без крайнощів.

Андрій та Галина, 42 і 35 років

Танець - це ціла історія, маленьке життя зі своїм сюжетом та переживаннями.

Стосунки не можуть бути рівними, постійними або ж однаковими - вони змінюються, як і танець. Багато що залежить від музики, атмосфери або просто настрою, тому наші стосунки, це, швидше за все, вихор постійно мінливих елементів.


Любов... Любов - це внутрішнє відчуття гармонії. Любов - це прийняття себе, а разом з цим, і інших. Це почуття живе у всіх нас, але кожна людина, з огляду на свої особливості, виявляє свою любов по-різному.


Матвій та Аврора, 8 років

Чого хочуть дівчата? Вони хочуть маленьких ляльок, а моя дівчина хоче ляльку LOL. Дорослі дівчата хочуть перстень, намисто, парфуми, сукні, підбори, красиві штанці, пальто і ... все.

Дівчина моєї мрії повинна мене любити і смачно готувати. Ну і щоб вона чистила зуби:) І народила мені багато-багато дітей: троє!

Чоловік моєї мрії такий, як Матвій.

Вероніка та Діма, 25 і 28 років

«Ми відповідальні за тих, кого приручили». Так вийшло, що Річард спочатку був собакою нашого близького друга. Коли він був у від’їздах, ми забирали собаку до себе й досить швидко потоваришували.

На жаль, господаря Річі не стало, і ми без роздумів залишили собаку собі. Він до нас звик, знає наш будинок і це куди менший стрес для нього, ніж віддати в чужі руки. По-іншому бути й не могло, тому що після смерті господаря у відповіді за Річі були тільки ми.


Коли ми вдома обіймаємось, Річі стрибає до нас з виглядом щось на кшталт: «А як же я? Я теж хочу обнімашки!» Коли ми сваримося, він йде геть, забивається в кут, опускає голову, іноді навіть труситься і видно, як ображається. Для бульдогів один з найбільших стресів, коли вдома сварки, це абсолютно сімейна порода, яка любить гармонію, тепло та затишок.


P.S. Любов буває різною, і у кожного вона унікальна. Під час спілкування з героями нашого сьогоднішнього блогу ми в MustHave збагнули, що суть зовсім не в тому, аби дати вичерпну відповідь на питання «що таке любов», головне - усвідомлювати, що любов є. І сьогодні ми з вами у цьому переконалися, чи не так?