Мы открыты с 09:00 до 20:00

Перезвонить вам?
  • Регистрация |
  • Вход
  • (0)
  • (0)

2692

August 15, 2018

MustHave`s Birthday: 8 досягнень за 8 років

У день народження MustHave згадуємо 8 основних досягнень за 8 років існування першого українського мас-маркету.


1. Перша леді країни Марина Порошенко у 2014 році одягла сукню MustHave на урочисту подію. Після цього про бренд і його засновниць, Анну Коваленко та Анастасію Дзюбу, заговорили усі ключові українські видання та телеканали.

2. Бренд розширив своє виробництво до 1000 кв. м і налагодив співпрацю з передовими іноземними фабриками.

3. Бренд відкрив 9 красивих і затишних магазинів у Києві, Харкові, Львові та Одесі.

4. У 2015 році Анна Коваленко та Анастасія Дзюба перемогли в номінації «Відкриття року» рейтингу бізнес-леді України SHE Rank TOP 100 від ділового порталу Delo.ua. Журнал «Новое Время» включив Анну та Анастасію в «ТОП-100 найуспішніших жінок України 2017 року». Також про бренд неодноразово писав український Forbes.

5. У листопаді 2017 року MustHave презентував успішну капсульну колаборацію з талановитим українським дизайнером – Оленою Ревою.

6. Одяг MustHave став постійним вибором відомих жінок України: телеведучої Катерини Осадчої, телеведучої та актриси Лілії Ребрик, телеведучої та співачки Ольги Цибульської, співачок Наталі Могилевської, Джамали та MamaRika, телеведучої та діджея Дар’ї Коломієць, телеведучої та fashion-блогера Діани Глостер тощо.

7. Зараз MustHave щороку випускає 12 колекцій з оригінальними авторськими принтами, розробленими спеціально для кожного сезону.

8. Головне досягнення MustHave – його команда, яка наразі налічує 250 співробітників і без якої ці 8 років активного розвитку та підйому не були б можливими!