Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • На годиннику осінь: у чому зустріти активний бізнес-сезон

2644

August 30, 2018

На годиннику осінь: у чому зустріти активний бізнес-сезон

Післязавтра настане осінь, а з нею і активний бізнес-сезон, який супроводжується новими проектами, відрядженнями та знайомством з цікавими людьми. Багато хто в цей період іде на курси, починає вивчати нову мову, відкриває для себе інші сфери та науки, міняє своє життя та пробує щось змінювати у світі.

Осінь – пора року насичена та багата. Після спекотного ягідного літа, коли думки в голові часто лише про відпочинок, гарячий пісок і море, ти наповнюєшся і бажаєш дізнатися щось нове, зайнятися чимось важливим, проявити себе, показати себе.

Темно-синя сукня з коміром-стійкоюБежеві шорти в гусячу лапку

Можливо, це пов’язано з нашим дитячим бекграундом. Першого вересня ми всі йшли до школи, заздалегідь повернувшись додому з іншого міста чи села, де гостювали у бабусі з дідусем. Ми готувалися до осені, купували з мамою зошити, книги, одяг і туфлі, заводили щоденник і подумки налаштовувались на зустріч з однокласниками та навчальним процесом. Подорослішавши, ми стали радіти, що нам більше не потрібно першого вересня до школи (у якості учнів принаймні точно не потрібно =), але бажання дізнаватися/робити щось нове залишилося, і це чудово. Початок осені перетворився на початок бізнес-сезону, розвиток, великі плани та запуск нових проектів і ініціатив.

Зеленый двубортный жакет в гусиную лапку с карманами

Біла вільна сорочка у чорний горох із прихованою планкою


Ми в MustHave, звичайно, за те, щоб зустрічати осінній бізнес-сезон у красивому вбранні. Зовнішній вигляд говорить багато про що, і вміння продумати свій образ, наприклад, на інтерв’ю чи виступ часто допомагає нам досягти бажаної атмосфери та результату.

Сукня міді кольору фуксії зі складками


Напередодні осені ми зібрали для вас 6 зручних базових образів, які будуть доречними на заходах (зокрема на першому дзвінку у ваших дітей/племінників/хрещеників – з такого приводу обов’язково слід сходити до школи =), на курсах, в офісі чи на діловому обіді/вечері.

Теракотова сукня, в'язка


Бажаємо вам успішної і красивої осені!