Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

209

December 3, 2017

Найкраща осінь!

Важко повірити, що незабаром потрібно буде знову одягати теплі речі, адже літо ще в самому розпалі.

Перший український мас-маркет MustHave уже повністю готовий до нового сезону. Його власниці Анна Коваленко та Анастасія Дзюба доклали максимум зусиль, щоб останні тренди сезону потрапили до твого гардеробу.

Час відкривати усі таємниці осені в MustHave!

Колір! Він спокійний, але виразний. Усі очікувані кольори тішитимуть найвишуканіших модниць: червоний, бежевий, холодний синій, колір портвейну, нейтральний сірий.

Принти та деталі – особлива слабкість креативної команди бренда. У MustHave впевнені, що саме ці елементи здатні зробити твій образ завершеним, виразним, розповісти твою історію та змусити інших надовго запам’ятати тебе. Роздивись кожен елемент і обов’язково приміряй!

Авторські принти традиційно прикрашають сукні та комбінезони.

Сміливо обирай ті моделі, які тобі сподобались найбільше! MustHave подбав про те, щоб кожна річ відповідала останнім тенденціям, гармоніювала з іншими моделями твого гардероба та відповідала усім стандартам якості.

Справжній прорив сезону – джинси! Як і всі речі MustHave, вони виготовлені на власному виробництві, що дозволяє тримати під контролем кожну деталь.

Якісні тканини, ретельно відібрана фурнітура, лімітована кількість екземплярів кожної моделі, жіночні силуети – це традиційна гарантія твоєї неповторності від MustHave!

Зйомки осіннього кампейну проходили в одному з київських бізнес-центрів. Стилістом виступила чудова Соня Солтес, фотографом – Анна Гончарова, відома своїми роботами для фешн-видань.


«Ми ретельно працюємо над кожною новою моделлю колекції та кожним віжуалом, тому що поважаємо і любимо нашого покупця. Залучаємо найкращих стилістів, фотографів, ретельно відбираємо тканини та фасони. Наші дизайнери розробляють авторські принти, щоб сукні були ексклюзивними. Пропонуємо преміум-сервіс. Але при цьому MustHave залишається в концепції мас-маркету, оскільки ми хочемо одягати кожну дівчину в Україні», – коментують Анна Коваленко та Анастасія Дзюба.