Ми відкриті з 09:00 до 18:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • Наті Авдєєва: «Треба просто якісно виконувати свою роботу»

481

May 11, 2018

Наті Авдєєва: «Треба просто якісно виконувати свою роботу»

Ми поспілкувалися з продюсеркою The Village Україна Наті Авдєєвою про її роботу, про саму редакцію, про те, як писати цікаво. Також Наті розповіла нам про одяг, його розумне споживання, а також про книгу, яка її надихнула.

Зараз багато цікавих видань, що треба робити, щоб читали саме тебе? Про що писати? 

Дуже гарне запитання. Я думаю, що треба просто якісно виконувати свою роботу. Ми пишемо про місто та про містян, які роблять Київ кращим. І робимо це якісно. У нас навіть є правило в редакції: якщо у тебе немає відповіді, для чого ти пишеш цей текст чи новину, то його/її писати не варто. 

З чого починалася історія The Village Україна і ваша історія з цим виданням? 

З чого починався The Village краще запитати у Колі Балабана. Саме він зустрівся із засновниками Look at Media, разом вони проаналізували ринок, зрозуміли, що є незайнята ніша і місто потребує видання такого формату, тому і запустили The Village Україна на правах франшизи.

А моя історія досить кумедна. Не можу не згадати тут свою подругу Діану, яка вирішила, що мені час йти на роботу, і надіслала пост, в якому йшлося, що The Village Україна шукають собі продюсера. Я якраз віддала свого сина до дитячого садка і вирішила, що й справді варто спробувати, тим більше формат видання мені дуже близький.

Так я тоді просто написала Марку Лівіну в Facebook, що хочу працювати у них, і він одразу запросив мене за зустріч. 

Ми зустрілися, я навіть приїхала тоді із сином, бо була субота і дитячий садок не працював. Через два дні мені сказали приходити і працювати. Отак і опинилася в редакції. І зараз дуже щаслива, що все так склалося (дякую, Діано!). 

Які ваші обов’язки? Що любите робити найбільше? 

Я роблю дуже багато всього, займаюся організацією роботи редакції, фіксую, хто на яких зйомках, проектах, у відпустці  чи запізнився на роботу.

Також я координую корпоративну пошту і вирішую, кому треба передати ту чи іншу інформацію. Організовую зйомки (шукаю героя, локацію, контролюю, щоб герой, фотограф і журналіст були присутні), створюю контент, контролюю передачу інформації головному редактору. Раніше я ще вела Instagram, але зараз у нас вже є smm-менеджерка, і я цьому дуже рада.

Що подобається найбільше? Мені подобається все! Якби був хоча б один момент, який би мене не задовольняв, я б не працювала тут. Зараз так багато можливостей, тому навіщо працювати там, де тобі некомфортно?

Що вас надихає? 

Це дуже просте і водночас складне запитання. Мабуть, подорожі, книги, люди та соціальні мережі, як би це банально не звучало.

Один мій знайомий сценарист, коли його накриває дефіцит ідей, вмикає телевізор і звідти бере теми для нових текстів. Так само і у мене відбувається, тільки я надихаюсь Instagram і Pinterest. 

Як ви все встигаєте? Як відпочиваєте?

Встигає все Єлизавета II, а я тільки роблю вигляд, що все встигаю=)

А от формула відпочинку у мене проста: море, сім’я і можливість виспатись. Якщо все це співпадає, це і є мій справжній відпочинок!

Ще я дуже люблю час, коли Діма тихенько збирає Марка в садок, варить сам кашу, а я в цей час сплю. Такі моменти, звичайно, безцінні.

Словом, як ви вже зрозуміли, мій відпочинок – це виспатися. 

Ми не можемо не побалакати про стиль. Як обираєте одяг? 

Я не так давно прийшла до розумного споживання. Навчилася не марнувати багато часу і грошей на речі.

Мої друзі жартують, що в мене всього двоє штанів і три футболки. Мабуть, десь так і є, але всі вони якісні і мої улюблені. Колись я прочитала книгу Гаранс Доре «Любов. Стиль. Життя», у якій вона пише, що француженки виглядають так класно не тому, що в них багато люксового і трендового одягу, а тому, що, коли вони знаходять свою пару джинсів, носять її роками.

Я зрозуміла, що це дуже цінне правило, і тепер речі, які потрапляють у мій гардероб, проходять дуже жорсткий фейс-контроль. 

А як одягаються працівники The Village? 

Звичайно, дрес-коду немає, майже у всіх дуже активний графік, тому їх ніхто не обмежує.

Графік у багатьох працівників просто шалений, особливо у фотографа, тому всім повинно бути комфортно.

Якось так склалося, що всі довіряють моїй думці в редакції стосовно стилю і трендів і запитують у мене, що треба купити і де. І це дуже приємно.

Який ідеальний для вас образ, аби піти гуляти в парк у такий сонячний день? 

Це точно basic. Наприклад, шльопанці Birkenstock, оскільки вони дуже ручні.

Шорти або джинсова спідниця, базова футболка: біла, сіра. Можна замінити це все легкою сукнею. Головне, щоб було комфортно!