Ми відкриті з 09:00 до 18:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

165

March 27, 2018

«Ніжні» французькі образи з Одрі Тоту

Надихнувшись гарною погодою та прийдешнім фестивалем «Французька весна», який асоціюється з однією із найромантичніших країн у світі та її культурою, ми вирішили зануритися у французьке кіно та переглянути зворушливий (аж до мурашок) фільм «Ніжність» з чарівною Одрі Тоту в головній ролі. 

Драма «Ніжність», звісно ж, про любов, але про любов незвичайну, трішки кумедну та не зовсім зрозумілу. Красива та успішна Наталі, що пережила смерть свого коханого, через деякий час зустрічає сором’язливого та непоказного шведа Маркуса, з яким у неї виникає дуже ніжний і глибокий зв’язок і який і повертає їй те саме відчуття життя.

Французький фільм переповнений душевними діалогами, милими цитатами («У вас чудове волосся. Я б поїхав у відпустку з вашим волоссям»), зворушливими моментами та витонченими образами героїні Одрі Тоту. Її гардероб – це одночасно і строгі стильні костюми, і легкі сукні із сорочковим верхом, і жіночні блузки, і різноманітні топи, джемпери – таке собі поєднання леді-боса та чуттєвої дівчинки.

Ми проаналізували та обрали 10 найцікавіших образів з Одрі, які також надихнуть вас на перегляд цієї ніжної драми та на справжню французьку весну.