Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

2442

September 13, 2018

Нова колекція аксесуарів

Вперше в MustHave! Ми анонсуємо вихід колекції модних аксесуарів. Хустки та блокноти з авторськими принтами – стильна новинка цього сезону!

Хустка – незамінний осінній  аксесуар жіночої моди, який вперше з’явився в MustHave. Саме ця елегантна деталь надає будь-якому, навіть найбільш стриманому образу родзинки та відчуття приємної завершеності. А восени хустка як ніколи актуальна, адже її шляхетний блиск покликаний для того, аби зробити осінь ще більш кольоровою.

Синя хустка MustHave "Повітряні кулі"Біла маленька хустка MustHave "Повітряні кулі"

Для запуску міні-колекції хусток ми розробили унікальні авторські принти: комбінований принт «Повітряні кулі», флористичний «Квіти» та урбаністичний «Мапа Києва», який, до слова, уже став нашим улюбленцем. Краса української столиці нас захоплює та надихає, тому ми вирішили зізнатися їй в коханні, зобразивши Київ у його найкращому вигляді – згори. На цій мапі Київ як на долоні: серед його незмінних окрас ви одразу впізнаєте мальовничі схили Дніпра, поміж яких простягається улюблене місто.

Червона хустка MustHave "Квіти"
Бежева хустка MustHave "Мапа Києва"

Тканиною для виготовлення хусток був обраний сатин, який характеризується лагідною текстурою та вишуканим блиском. Усі моделі універсальні, що дає можливість для різноманітних комбінацій та способів носіння. Акуратний вузлик навколо шиї, ошатний палантин на плечах, витончена хустка, що невимушено покриває волосся або ж спадає барвистою прикрасою на ремінці сумки та, зрештою, смілива альтернатива на зап'ясті чи джинсах – усі ці стильні варіації стануть влучними акцентами для вашого іміджу.

Black MustHave Kerchief "Flowers"Белый маленький платок MustHave "Воздушные шары"

У доповнення до хусток ми також розробили лінію блокнотів, у якій представлені три авторські принти: класичний принт «Горох» та вищезгадані «Повітряні кулі» і «Мапа Києва». Блокноти виготовлені з якісного паперу та налічують 240 сторінок. Усі моделі відрізняються зручним компактним форматом, а для додаткової зручності передбачена еластична резинка-закривач.

Блокнот MustHave "Polka dot"Блокнот MustHave «Повітряні кулі»Блокнот MustHave «Мапа Києва»


Аксесуари від MustHave – це новий яскравий початок осені. Красиві та водночас практичні блокноти стануть корисними за будь-якої нагоди, а вишукані та стильні хустки створять свій особливий шарм – для особливої Вас.