Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

916

February 6, 2020

Нова колекція MustHave SS`20

6 лютого перший український мас-маркет жіночого одягу MustHave представив свою колекцію SS`20.

До неї увійшли принтовані сукні зі штапеля та марокену, светри, легкі джемпери, свитшоти і боді. Також присутні вироби, які вже стали характерними рисами бренду. У колекції весна-літо можна знайти червоний костюм з двобортного жакета і брюк-бананів.  Схожу модель MustHave повторює майже кожен сезон.

Ще одна особливість колекцій бренду — принт гусяча лапка. Візерунок можна зустріти в різних виконаннях і кольорах. У сезоні весна-літо представлені спідниці, жакет з поясом і брюки в чорно-блакитну гусячу лапку. Також перше надходження не обійшлося без виробів з деніму і шкіряних ременів.

Над кампейном колекції SS`20 разом з командою MustHave працювали стилістка Євгенія Скварська, яка співпрацює з Vogue, Harper’s Bazaar, L’Officiel, ELLE, Cosmopolitan,  та фотограф Денис Маноха, який також неодноразово знімав обкладинки для українського глянцу.

«Після сірої зими, завжди хочеться якомога швидше відчути легкість і свіжість весни, — кажуть співзасновниці бренду Анастасія Дзюба та Анна Бец. — Саме це почуття нам хотілося передати в кампейні».

Так, особливістю зйомки став фон — бежево-помаранчевий парашут. Він створив особливу легкість та додав контрасту яскравим виробам.

На кадрах кампейну також можна побачити нові моделі, які надійдуть пізніше. В оновленні лінійки весна-літо 2020 варто чекати рожеві сатинові сукні в білий горошок, молочний костюм, як завжди з двома варіантами брюк на вибір: класичними та кюлотами. І кілька нових тренчів: у сірому кольорі та хакі.

Оновлення SS`20 вже є у всіх офлайн-магазинах мережі MustHave, і на сайті бренду musthave.ua