Ми відкриті з 09:00 до 18:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

127

December 3, 2017

Нова колекція MustHave зима 2017/2018

Найяскравіша, найблискучіша та надихаюча пора року – зима. З нескінченними святами, галасливими вечірками. З теплими домашніми посиденьками з друзями. З картинними галереями та походами в кіно. З довгими різдвяними канікулами. Із шампанським і глінтвейном, гарячим какао та трав’яним чаєм.

Коли нарешті є час для себе, для пошуку нових форм. Час, коли можна поставити усі крапки над «і» та відкрити себе заново. Час натхнення. Зима – мов «свято, яке завжди з тобою». Зима – мов Париж! Саме з такими думками команда MustHave створювала вбрання для цієї зими.

У першу чергу, ми думали про комфорт і затишок дівчини у своєму одязі, тому основа колекції – м’які та теплі матерії: велюр, трикотаж, креп.

Однак, крім комфорту, ми вдихнули у наше вбрання святковий настрій. А отже, дівчина MustHave носитиме витончені мереживні сукні, жіночні блузки з абсолютно новими, спеціально розробленими до цього сезону принтами, які підкреслять індивідуальність: блакитний горох на глибокому винному, ефектні кола у відтінках французького прапора, милі пінгвіни.

А Париж, як він є, втілила головна сукня колекції з чорної сітки в горох.

MustHave зробив усе, щоб ти була взимку ідеальною.