Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

2749

February 21, 2019

Новий MustHave принт твоєї весни

Для того, аби ти виглядала ексклюзивно, щоразу у кожній нашій колекції ми розробляємо авторські принти, які уже по праву стали унікальною візитівкою MustHave. Серед оригінальних малюнків, з якими ви вже добре знайомі, – гортензія, біле листя на синьому тлі, акварельні квіти, лаванда, повітряні кулі, мапа Києва та наш знаменитий горох – хіт продажів та фаворит серед жіночих образів.


Розробкою принтів до чергового сезону ми займаємося ще за півроку, а тому малювати ескізи для Весни 2019 ми розпочали на початку осені. Врешті-решт, наприкінці зими, з виходом нової весняної колекції MustHave презентує свій черговий авторський принт.


Першим у новому сезоні став ягідний принт «Обліпиха» - своєрідний творчий експеримент від MustHave. Клієнтам першого українського мас-маркету завжди до вподоби наші флористичні принти, проте в колекції Весна’19 у нас виникла ідея модифікувати старий добрий сюжет: так на зміну квіткам з’явилася нова – ягідна – MustHave історія.  


Легкий та свіжий, втім не надто яскравий та барвистий, ягідний принт створений саме для ранньої весни та актуальний для міжсезоння. Так, принт із зображенням дрібних ягід обліпихи на тьямяно-блакитному тлі ми втілили у трьох моделях суконь на будь-який смак: строгому сорочковому фасоні міді, легкому та вільному міні з дрібними рюшами, а також класичному жіночному міді з підкресленою талією.


Блакитна сукня з ягідним принтом з прихованою планкоюБлакитна сукня з ягідним принтомБлакитна сукня міді з ягідним принтом

Запрошуємо на примірку – наразі усі розміри у наявності. А зовсім скоро обіцяємо анонсувати нові авторські принти від першого українського мас-маркету. Очікуйте!

Відчуй весну на дотик разом з MustHave!