Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

125

March 22, 2018

Одна сукня в горох – 5 образів від MustHave

Ми в MustHave щиро віримо, що, незважаючи на таку вже зовсім неберезневу погоду, справжня весна усе ж таки незабаром прийде. Ба більше, нам здається, що вона десь причаїлась за рогом і ось-ось увірветься в наше життя з чистим повітрям, квітучими деревами, із сонцем увірветься, з пташками, магноліями, прогулянками, поцілунками та красивими сукнями.

Сьогодні ми вирішили показати вам, як з однією сукнею (для цього ми взяли наш зірковий горох) поєднувати інші предмети одягу та відкривати себе кожного весняного дня з нового боку.

Лишилось зовсім трішки – і ми зустрічатимемо кожен ранок з радістю (ну не може ж зима тривати вічно!), з вірою у новий день, з бажанням обійняти весь світ, з можливістю одягнути улюблене вбрання.

Звісно ж, ми чекаємо довгих теплих вечорів, аби вигуляти свої сукні, тому що хочеться бути красивими, хочеться ходити на побачення, хочеться зустрічатися з подружками, хочеться любити. Одразу ж ми не зможемо зняти весь верхній одяг і насолоджуватися лише легким вбранням, але це вже немало, чи не так?

До того ж варто пам’ятати про те, що навіть одну красиву сукню завжди можна обіграти різноманітними пальто, кардиганами, жакетами та плащами, які, до речі, теж є частиною весни та які і створюють ті самі цікаві та стильні образи. Весна – це час експериментів насамперед. 


Готуємось до весни, любі дівчата, готуємось уже! Вона близько.