Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • Олександра Дергоусова: «Материнство відкриває в жінці нові грані»

134

May 14, 2018

Олександра Дергоусова: «Материнство відкриває в жінці нові грані»

Мама – це магічне слово, яке на усіх мовах звучить тремтливо та ніжно. Дуже добре, що у світі існує свято на честь цих неймовірних жінок, які дають життя і люблять свою дитину усім своїм серцем, безумовно та безмежно.

Напередодні Дня матері ми зустрілися з Олександрою Дергоусовою, засновницею Dergousova Agency та бренда постільної білизни Home Me, красивою жінкою та мамою, і поговорили про родину, її цінності, про дітей і про емоції.

Про сім’ю:

Сімейне життя для мене завжди було дуже свідомою темою. Я завжди знала, що не вийду заміж за кого-небудь, у мене не було мети чимшвидше побудувати родину, завести дітей, тому що вже час. Я знала, що хочу створити міцну сім’ю з певними важливими для мене цінностями.

Основне в родині – це довіра. Дуже важливо, щоб у сімейному колі ти був таким, який ти є, був справжнім. Повинні бути повага, взаємопідтримка, дружба, спільний розвиток. Для мене має велике значення духовний розвиток, пошук себе. Духовний пошук – це фундаментальна робота над собою, і мені було важливо, щоб мене не лише не засуджували, але й підтримували цю тему та рухалися разом зі мною.

Коли я зустріла Женю, з перших днів відносин я зрозуміла, що це моя людина, що у нас усе серйозно. Мені дуже подобається, що у нас у відносинах є гумор, ми вміємо іноді влаштувати бучу одне одному, завжди кажемо правду, якою б вона не була.

І найважливіше – це бути чесним із собою, вміти жити в моменті та насолоджуватися життям, яким воно є. Я вважаю, що сенс життя в тому, щоб бути щасливим. 

Про материнство:

Ми дуже багато працюємо, але весь вільний час намагаємося проводити із сином Макаром. Звісно, з його появою у нашому житті усе змінилося, ця маленька людина забрала майже всю увагу.

Ми намагаємося свідомо підходити до виховання, не можу сказати, що ми прочитали нескінченну кількість книг і статей, але доклали максимум зусиль, щоб вивчити це питання. В основі виховання нашого сина лежить розуміння, що він – особистість, наше завдання – не зламати його через свою втому чи графік роботи.

Ми намагаємося сприяти його росту, розвитку, розкриттю потенціалу. Наш син неймовірний, він дуже світлий, комунікабельний, розумний. Він уже особистість з характером. І все, що ми зараз можемо йому дати, – це любов, увага та турбота. Це найголовніше!

Неможливо пояснити та передати словами, як це – бути мамою. Це можна лише відчути. Материнство відкриває в жінці нові грані, дає зрозуміти, що таке – безумовна любов. Ти можеш любити свого чоловіка, маму, друзів, але до них у тебе можуть бути якісь претензії. А свою дитину ти приймаєш повністю такою, якою вона є, без бажання щось змінювати, ти готова віддати їй усе. Макар навчив мене безмежній любові, він відкрив моє серце. Без Макара я вже не уявляю свого життя, він допоміг мені багато чого усвідомити, і його народження надало величезного сенсу усьому, що я роблю. Я щаслива бути мамою! 

Про натхнення:

Більше за все надихають подорожі, інша культура. Духовний розвиток, медитація допомагають відпочити душею, у тебе з’являється додатковий ресурс для руху вперед.

Також надихає природа, вона допомагає відновитися.

Надихають круті фільми. Я люблю фільми, зняті на реальних подіях, які лишають післясмак і змушують задуматися.

Надихають книги. Можу виділити Айн Ренд «Джерело» та «Атлант розправив плечі».

Про емоції:

Найтепліші емоції викликають обійми родини.

Неймовірні емоції – це кайф від завершеного проекту, який перевершив очікування клієнта. Я люблю робити більше, ніж від мене очікують.

Звичайно, я ніколи не забуду, як мені дали на руки Макара, коли він народився (надзвичайні емоції).

Я люблю смачно поїсти, піти у класний ресторан, він не обов’язково повинен бути дорогим і модним. Головне – атмосфера, затишок і смачна кухня.

Емоції –  це їзда на авто з відчиненими вікнами у сонячний день з потужною музикою. 

І нарешті емоції – це люди, яких ти зустрічаєш. Вони мене надихають і дарують позитив.