Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • Підкорюємо красиве місто: MustHave відкрив шоу-рум у Львові

345

December 28, 2017

Підкорюємо красиве місто: MustHave відкрив шоу-рум у Львові

23 грудня мережа магазинів першого українського мас-маркету MustHave офіційно поповнилась ще одним шоу-румом. Відтепер одяг бренда можна придбати ще в одному місті – у живописному Львові.

Львівський шоу-рум MustHave став для нашої компанії заключним акордом у роботі над великою кількістю проектів у 2017 році. І ми дуже раді завершити такий одночасно і цікавий, і шалений рік відкриттям брендового магазину саме в такому красивому місті.

Львів – це місто-казка, місто-історія, місто смаку, а для нас ще й місто-мода, де обов’язково мають бути присутні українські бренди. Тому поява шоу-руму MustHave у ньому ми вважаємо достатньо логічним і знаковим моментом.

23 грудня відбулося офіційне відкриття нашого шоу-руму на вул. Коперника, 7 неподалік від центру міста (біля «Палацу Потоцьких»), на якому всі наші гості змогли скористатися привабливими знижками на брендові моделі MustHave, отримати миттєві фото на пам’ять, а також насолодилися ігристим шампанським, Dj-сетом від спеціально запрошеного Adam Silver і чудовою атмосферою (так-так, метафан, повітряні кулі та найяскравіші посмішки традиційно супроводжували наше свято!).

Засновниці бренда Анна Коваленко та Анастасія Дзюба, звісно ж, відвідали в цей довгоочікуваний день Львів і відзначили з новою командою відкриття 9 магазину MustHave.

Ми дуже раді, що 23 грудня до нас прийшло так багато жительок міста зі своїми коханими чоловіками та дітьми, цікавилися нашим вбранням або просто дякували, що нарешті MustHave відкрився і у Львові. Дивитися на вас, слухати вас, дорогі львів’янки, – одне задоволення. Дякуємо вам!

 Шоу-рум MustHave у Львові – затишний і красивий, з 2 залами та великими вітринами. У ньому ви знайдете і найновіші брендові колекції, і якісний сервіс, і світлі примірочні, і м’який пудровий диван, і гральну приставку, і смачну каву. Тут ми розмістили невеличкий рай для усіх дівчат, що люблять сукні, милі деталі та приємний шопінг. Ласкаво просимо до нас!