Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

144

January 3, 2018

Підсумки конкурсу musthavestreetstyle – грудень 2017

Грудень потішив нас і сніжною, і по-справжньому весняною погодою з дощем і плюсовою температурою. Були в ньому і красиві святкові приготування, і душевні місця, і корпоративи, і подорожі в далекі країни. Усе це ми спостерігали на ваших фотографіях у брендовому одязі MustHave, що, безперечно, приносило радість і надихало.

І поки ви ще доїдаєте свої новорічні страви і додивляєтесь улюблені фільми, ми готові оголосити результати.

Традиційно за підсумками конкурсу серед дівчат, які поставили під своїми світлинами хештег #musthavestreetstyle, ми обрали переможниць місяця.

У грудні перше місце посіла  alenka_krutova, яка отримує сертифікат на 1000 грн на купівлю будь-якого вбрання в магазинах і шоу-румах MustHave. 

Друге місце ми віддали  inna_geletiyk, а третє – marhonos_ekaterina, яким дуже личить наше вбрання і яким ми даруємо брендові блокноти та ручки MustHave.

Любі дівчата, зверніть увагу, що у звичному для вас форматі конкурс musthavestreetstyle більше існувати не буде. Ми вдячні вам за красиві фотографії протягом усіх цих років. Нам було дуже приємно прикрашати ваші будні і свята та робити вас трішечки щасливішими щомісяця.

Із січня 2018 року ми змінюємо умови нашого конкурсу, в якому ви зможете також узяти участь і виграти чудові подарунки. Слідкуйте за новинами в блозі MustHave та чекайте на новий формат #musthavestreetstyle!