Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

2750

October 2, 2018

Підсумки конкурсу musthavestreetstyle - вересень 2018

Теплий вересень позаду, а жовтень бадьорить своєю ранковою прохолодою - літо вже остаточно пішло від нас. Але це не привід сумувати, адже ми лишили собі про нього найсолодші спогади і, звісно ж, приберегли найсоковитіші літні свтлини.

Ми в MustHave дуже любимо їх переглядати, а особливо ті, які приберегли для нас ви - під добре відомим хештегом #musthavestreetstyle. Як ви вже здогадалися, сьогодні в блозі підводимо підсумки нашого конкурсу на кращий musthavestreetstyle образ.


Нагадуємо, що ми традиційно розігруємо топову сукню з нової - осінньої - колекції MustHave, яке дістанеться тільки одній учасниці конкурсу. Цього разу переможниця отримає в подарунок чорну сукню з оригінальним принтом «Обличчя».

Чорна сукня із сорочковим верхом і зав’язками, принт «обличчя»

Кілька хвилин роботи програми random.org - і у нас є ім'я третьої переможниці у цьому році. Сьогодні нею стала - Yaryna Nechyporuk (@yaryna_nechyporuk).


Ярино, ми в MustHave вітаємо вас з перемогою в конкурсі та із задоволенням даруємо обіцяну сукню від нашого бренду!

Окремо дякуємо усім дівчатам, які взяли участь в конкурсі. Ваші фотографії нас надихають, а головне - говорять про те, що наша до вас любов взаємна! Дякуємо усім вам за це!

А конкурс наш триває далі, тому плануйте та підбирайте ваші MustHave образи для нових фото. Ми їх завжди з нетерпінням чекаємо! Наступний розіграш – наприкінці грудня.

Детальніше ознайомитися з усіма умовами конкурсу #musthavestreetstyle можна тут.