Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

268

December 3, 2017

Пікнік на даху від MustHave

Перший день останнього літнього місяця ми провели разом з вами, нашими постійними покупцями! 1 серпня наші клієнти були запрошені до справжнього дівчачого раю – на пікнік з пізнавальною лекцією від головного редактора журналу PINK Magazine Ukraine Уляни  Бойко.

1. Уляна Бойко

Для нашого пікніка ми обрали незвичайну локацію – дах із дивовижним видом на весь правий берег Києва.

Кожна гостя могла прийти з подружкою. Ми зробили усе для того, щоб ви не нудьгували, а ділились на місці своїми емоціями з близькими людьми.

Крім самої лекції дівчат очікував фуршет, солодка вата, ігристе вино від Inkerman, кенді-бар у нашому фірмовому стилі від кондитерської «ТортАліса», а також соки Wow Detox.

Спільно з партнерами ми придумали декілька фотозон, де кожна гостя могла зробити фото на свій телефон чи скористатися послугами наших фотографів.

Під час самої лекції Уляна розповіла про базові моделі MustHave, з якими аксесуарами та взуттям їх краще поєднувати, як підібрати сукню згідно зі своїм типом фігури та яких помилок найчастіше припускаються  дівчата у формуванні образів.

Після лекції ми розіграли чудові подарунки від партнерів: підписки на журнал PINK, косметику ARTDECO, корисні штучки від Chicardi, букети Flora Contora і, звісно ж, сертифікати MustHave!

На виході кожна дівчина отримала свої презенти – туш і брелок ARTDECO, а також найсмачніше печиво від SmakoJAne.

Знайти себе по переглянути всі-всі-всі фото ви можете в наших соцмережах.

Фото: Anna Fedyk