Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

2586

December 1, 2018

Подаруй казку дітям

Кажуть, під Новий Рік трапляються дива і казка оживає. У нас в MustHave ось уже 8 рік поспіль є одна хороша традиція – дарувати казку тим, хто її потребує найбільше. Сьогодні в блозі розповідаємо про нашу благодійну ініціативу – новорічний пряник, купуючи який, ви робите чергову добру справу. Подробиці – нижче.

З року в рік перший український мас-маркет жіночого одягу MustHave проводить акцію з продажем особливих новорічних подарунків, купуючи які, ви передаєте свої кошти на організацію новорічного свята для дітей з малозабезпечених сімей міста Бердичів. Цього року ми підготували смачний новорічний пряник, аби зробити свято ще солодшим на смак.


За доброю традицією, ми зберемо дітей у центрі відпочинку й розваг та влаштуємо для них День святого Миколая, а разом з тим - розділимо з ними дивовижну святкову мить.

А у цій світлій справі нам потрібна ваша допомога. Завітайте до магазинів і шоу-румів MustHave та придбайте новорічний пряник вартістю 35 грн. Плюси до карми – гарантовані!

Долучайтеся до нас та подаруйте дітям маленьке диво напередодні Нового року! Обіцяємо, що невдовзі потішимо вас фотозвітом після проведеного свята!


З любов’ю та вдячністю, MustHave!