Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • Правила життя Анни Коваленко та Анастасії Дзюби

3289

September 4, 2018

Правила життя Анни Коваленко та Анастасії Дзюби

Сьогодні в нашому блозі засновниці першого українського мас-маркету Анна Коваленко та Анастасія Дзюба діляться з вами своїми думками, переконаннями та життєвими принципами.


Анна Коваленко (@anya_musthave):

Я люблю сімейні свята, традиції та зустрічі з родичами та близькими людьми.

Вважаю, що кожній жінці дуже важливо бути в любові та любити. Любов для неї – це крила, те, що робить її ніжною, доброю та чуттєвою; те, що дозволяє їй розкритися та бути щасливою. Також жінка в любові завжди красива.

Мої батьки у шлюбі вже більше 30 років, що, звісно, накладає на моє ставлення до подружнього життя певний слід. У шлюбі має бути добре та комфортно, але також він про пошук компромісу та вміння домовитися.

Дружба – це не лише спільне проведення часу, це ще й розуміння, комфорт і легкість у спілкуванні. Широке коло друзів, яких ти зустрічаєш протягом багатьох років, постійно звужується та фільтрується. Лишаються тільки свої люди, з якими ти, можливо, і не проводиш кожні вихідні, але які лишаються для тебе особливими та важливими.

Я не уявляю свого життя без роботи. До того ж вона обов’язково повинна надихати та бути улюбленою. Моя робота приносить мені внутрішнє зростання, розвиток у різних напрямках і задоволення.

Для мене лінивий відпочинок біля моря – це нормально. Потрібно іноді давати собі можливість полінуватися, щоб зібратися з думками та відновити сили.

Подорож – це розширення твоїх внутрішніх меж, а також це емоції. Я за те, щоб таких емоцій було більше.

Гроші для мене – стимул до дій і розвитку, це можливість показати кращий результат.

Для мене важливо, щоб мене оточували стильні красиві речі і вдома, і на роботі. Вони надають моєму життю смаку. Я дуже люблю красивий посуд, зокрема келихи, завжди звертаю увагу на атмосферу.

Мені дуже подобаються фізичні навантаження, вони для мене – як гарне розвантаження. Люблю великий теніс і лижі. Також обожнюю сама ходити на шопінг. Там я звертаю увагу на тканини, меблі, розміщення продукції, роботу консультантів. Таким чином я і відпочиваю, і заряджаюсь ідеями, з якими приходжу потім до MustHave.

Анастасія Дзюба (@nastyayankovenko):

Сім’я для мене – це багато близьких і люблячих людей, які вміють ладнати між собою та підтримують одне одного всупереч усім труднощам. Нещодавно моя мама святкувала свій день народження, на якому було 70 родичів. Абсолютно всі захотіли приїхати – і разом ми чудово провели час.

У моєму житті усе – любов: робота, відносини, люди. Вважаю, що любов – те, що всередині та ззовні, це відчуття і живить, і наповнює, і переповнює.

Шлюб – це серйозно та на все життя. З самого дитинства я бачила людей, щасливих у шлюбі, тому для мене такі стосунки важливі та гармонійні.

У мене практично немає нових друзів. Усі мої друзі – старі, одні зі школи, інші – з університету (зараз ми дружимо сім’ями). Як на мене, дружба поєднує людей, з якими дуже багато пережито, вона не виникає за один день. Звісно, мій найкращий друг – це мій чоловік.

Думаю, я щаслива людина, тому що я дуже люблю свою роботу і свою компанію. Результат, який я там бачу, рухає мене і змушує працювати ще краще та більше.

Кожна людина має право побути лінивою. Ми живемо в божевільному багатозадачному світі, де спокійний день – це виключення, Тому я іноді дозволяю собі провести лінивий день – він лікує від усього.

Подорожі – це перезавантаження. Якби була можливість, я б щомісяця відвідувала нову країну чи нове місто. Найбільше в подорожах люблю людей: вони дуже відрізняються від нас, тому спостерігати за ними дуже цікаво.

До грошей ставлюся спокійно. Вони дають можливість дозволити собі більше, побачити більше, спробувати більше. Але я зовсім не розумію, коли заробляють гроші заради грошей. Коли гроші є – це добре, але вони – не сенс життя.

Дуже люблю стильних людей, стильний інтер’єр, посуд, при цьому я чітко знаю, що для мене стильно, а що – ні. Для мене характерно міняти речі чи декор, якщо вони, на мою думку, некрасиві. І так, стиль  – це невід’ємна частина моєї роботи.

Найбільше захоплення для мене – це MustHave, який ми створили з Анею Коваленко. Кожен день – це відкриття та можливості. Ну а довгі піші прогулянки, смачна їжа та нові місця – як задоволення для мене: вони розслабляють і надихають на хороші ідеї.