Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)
  • Головна
  • Блог
  • Презентація колаборації дизайнера Олени Реви та MustHave

131

December 3, 2017

Презентація колаборації дизайнера Олени Реви та MustHave

16 листопада у київському Будинку письменника відбулася презентація колаборації провідного дизайнера України Олени Реви та першого українського мас-маркету жіночого одягу MustHave.

Для MustHave колаборація з талановитими українськими дизайнерами – це новий досвід і новий погляд на моду, це можливість втілити в життя сміливі ідеї, створивши ексклюзивні розкішні моделі.

З нагоди випуску капсульної колекції ELENA REVA for MUSTHAVE було організовано красиву презентацію у стилі богемного салону 30-х років. Місце, у якому колись творили легендарні українські письменники, було обрано не просто так – старовинні стелі, вікна, сходи та двері стали прекрасним фоном для презентації колекції та повністю передали концепцію самого заходу.

Шість головних героїнь вечора – це шість основних образів колекції, які разом уособлюють амбітну цілеспрямовану дівчину, що завжди бажає більшого.

Особливу джазову атмосферу створював талановитий OLGA LUKACHEVA quartet.

Першими оцінили результат колаборації відомі українські особистості, такі як телеведуча Валентина Хамайко, головний редактор L'Officiel Ukraine Уляна Бойко, головний редактор Cosmopolitan Олександра Буринська, модель Юлія Хромцова, видавець BESTIN.UA Поліна Неня, фотограф Василина Врублевська, PR-директор Pianoboy Ольга Шурова, засновниця Kachorovska atelier Аліна Качоровська та інші.

Ольга Шурова
Ольга Шурова
Тетяна Соловей
Тетяна Соловей
Аліна Качоровська та Олександра Береза
Аліна Качоровська та Олександра Береза
На фото зліва направо: Анастасія Дзюба, Олена Рева і Ганна Коваленко
На фото зліва направо: Анастасія Дзюба, Олена Рева і Ганна Коваленко
Поліна Неня
Поліна Неня
Валентина Хамайко
Валентина Хамайко
Юлія Хромцова
Юлія Хромцова

Також насолодитися вечором змогли постійні клієнти MustHave.