Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

3079

December 3, 2018

Приходь грітися: теплий верхній одяг від MustHave

У колекції Зима’19 перший український мас-маркет випустив верхній одяг – тепле та затишне рішення для холодного сезону. Серед представлених моделей - елегантні пальта та практичні куртки, а в доповнення до них – вязані аксесуари. Сьогодні в блозі – огляд верхнього одягу від MustHave. Настав час утеплятися!

Пальто

Пальто MustHave - не лише красиве та жіночне вбрання, але також і теплий верхній одяг – з  особливою турботою про вас у найхолоднішу пору року. Воно виготовлене з високоякісної італійської шерсті, а також містить утеплювач тінсулейт, який в 1,5 рази тепліший, ніж пух та майже в 2 рази, ніж решта синтетичних наповнювачів. Модель виконана в лаконічному дизайні та представлена у двох базових кольорах – бежевому та сірому. Серед її особливих деталей - масивні кишені та хутряний комір. Класичний фасон пальто стане особливо доречним для офісу, ділових зустрічей, а також приємних зимових прогулянок.

Бежеве пальто з хутряним коміромСіре пальто з хутряним коміром

Куртка

Куртка MustHave – базова та більш практична альтернатива вищезгаданому пальто. Це ідеальний варіант для української зими, оскільки ми розробили верхній одяг, який підходить саме для наших кліматичних умов. Куртка захистить від вітру, дощу і снігу та розрахована на досить низькі температури, а тому в ній вам буде завжди комфортно й тепло, незважаючи на погодні умови. У зимовій колекції MustHave куртка представлена у двох кольорах – сірому та чорному. Універсальна модель доречна для найрізноманітніших випадків та нагод: від ділових буднів до активного відпочинку.

Чорна куртка з капюшономСіра куртка з капюшоном

Аксесуари

В доповнення до пальто та курток ми підготували в’язані шапки та шарфи, які стануть для вас справжньою знахідкою цієї зими! Виконані у широкій колірній палітрі, від базових до насичених відтінків, шапки та шарфи від MustHave – це по-справжньому яскраві аксесуари, які можна поєднувати з різноманітними пальто, плащами та куртками.

Блакитна шапкаБілий шарфЧервоний шарф

Поспішайте ознайомитись з нашими новими теплими надходженнями верхнього одягу в усіх магазинах та шоу-румах MustHave, а також на сайті musthave.ua. Заходьте до нас грітися!