Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

2916

October 11, 2018

Принт «Гусяча лапка»: класика з акцентом

Зміна пори року завжди готує новий лад для чергової сезонної колекції MustHave. Якщо наші літні вбрання відрізнялися особливою легкістю та невимушеністю, то осінній гардероб від MustHave втілює стриману елегантність. Саме цей настрій ми впевнено наслідуємо щороку при створенні наших осінніх моделей, підбираючи відповідні тканини, фасони, візерунки та принти.


У колекції MustHave «Осінь 2018» нашим улюбленцем став принт «гусяча лапка» - осіння класика з акцентом. Тканина з цим принтом виглядає лаконічно та без надмірностей, але при цьому – стильно, гарно й дорого. В осінній колекції MustHave «гусяча лапка» представлена в комбінації з бежевим і зеленим відтінками, а також у традиційному дуеті чорного та білого.


Зокрема, зелена "гусяча лапка" уже стала фаворитом серед модних покупок в MustHave. Яскраві сукні, штани та жакет якраз для дівчат, які полюбляють бути в центрі уваги, приємно дивуючи оточуючих своїм екстравагантним виглядом.


Зелена сукня в гусячу лапкуЗелена двобортна сукня в гусячу лапку

У свою чергу, бежева «гусяча лапка» - це скромна альтернатива попередній. Міні-спідниця, високі шорти, а також жакет та брюки нюдового відтінку у поєднанні з принтом «гусяча лапка» зацікавлять любительок більш м'яких, спокійних та витончених образів.

Бежеві вкорочені штани в гусячу лапкуБежевий двобортний жакет у гусячу лапку з кишенями
Бежева спідниця в гусячу лапкуБежеві шорти в гусячу лапку

А стильна новинка з останнього надходження - традиційна чорно-біла «гусяча лапка» - припаде до смаку абсолютно усім, оскільки це класика в її первісному вигляді. Сукні у цьому принті - це взірець жіночності та елегантності, а розкішний костюм - буквально вічний образ, актуальний на всі випадки та часи.

Сукня міді в чорно-білу гусячу лапкуСукня коротка в чорно-білу гусячу лапку з прихованою планкою
Жакет в чорно-білу гусячу лапку з поясомБрюки укорочені в чорно-білу гусячу лапку

З усіма цими моделями ви уже можете ознайомитися в магазинах та шоу-румах MustHave, а також - інтернет-магазині - musthave.ua