Ми відкриті з 09:00 до 20:00

Передзвонити вам?
  • Реєстрація |
  • Вхід
  • (0)
  • (0)

120

March 30, 2018

Результати конкурсу musthavestreetstyle – березень 2018

Любі дівчата, як ви пам’ятаєте, ми змінили умови нашого улюбленого конкурсу. Однак, незважаючи на той факт, що відтепер він проходить 4 рази на рік, ми так само щоденно слідкуємо за вашими фото з магічним хештегом #musthavestreetstyle в Instagram. І вже сьогодні готові оголосити ім’я переможниці. 

Згідно з новим форматом ми розігруємо не сертифікат, а топову сукню MustHave, яка дістається лише одній учасниці конкурсу. І, якщо ви уважно слідкуєте за нашими сторінками в соціальних мережах, ми вже встигли повідомити, за яку саме красиву брендову модель ви боролись увесь цей час=)

Сьогодні за допомогою random.org ми визначили першу переможницю в цьому році. Нею стала – Валерія Бровко (@valeriebrovko), щиро вас вітаємо та даруємо вам пудрову сукню з відкритими плечима з нової весняної колекції MustHave!

Дівчата, дякуємо усім за участь у конкурсі! Усі ваші фото – це втіха для наших очей.

Ні в якому разі не засмучуйтесь, взяти участь у наступному етапі можна вже з квітня (ім’я нової переможниці ми дізнаємося в кінці червня). З нетерпінням чекаємо на ваші світлини!

Детальніше ознайомитися з усіма умовами конкурсу #musthavestreetstyle (чи пригадати інформацію) можна тут https://musthave.ua/blog/story/musthavestreetstyle-20180112124828409